warto wiedzieć diecie łatwo co to znaczy
Co znaczy diecie łatwo strawnej?. Co to jest przyrodniczych, łączących wiedzę z różnych dziedzin.

Czy pomocne?

Co warto wiedzieć o diecie łatwo strawnej?

Definicja z ang. What you should know about your diet easily digestible?, z niem. Was Sie sollten leicht verdaulich über Ihre Ernährung wissen?.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: MedPharm, Wrocław 2007, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,110 str., Wymiary: 130 x 190 mm , Waga: 0.13 kg
Zagadnienia: warto wiedzieć diecie łatwo
ISBN: ISBN 83-60466-22-3
Opis: Żywienie człowieka jest jedną z najmłodszych nauk przyrodniczych, łączących wiedzę z różnych dziedzin nauk przyrodniczych, łączących wiedzę z różnych dziedzin: chemii, biologii, biochemii i medycyny. Szczególną częścią tej nauki jest żywienie w chorobie (dietetyka). To jest istotny przedmiot prawidłowej terapii, a w wielu schorzeniach – podstawa postępowania leczniczego. Właściwa dieta jest w wielu schorzeniach pierwszym etapem leczenia. W początkowej fazie choroby najczęściej rekomendowana jest dieta łatwo strawna, której zasady omawia niniejsza podręcznik. Do prowadzenia racjonalnego żywienia osób, niezbędne jest przestrzeganie kilku prawideł określanych jako 5 razy U : U – urozmaicenie U – umiarkowanie U – uregulowanie U – umiejętność przyrządzania potraw w czasie obróbki kulinarnej U – uprawianie sportu, ćwiczeń albo spacer i ostatnia istotna porada, która pomaga w życiu i zachowaniu zdrowia: U – uśmiechnij się ! ... ponieważ dieta łatwo strawna nie jest trudna.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na C .