kobiecość męskość popularne co to znaczy
Co znaczy popularne opinie a badania naukowe?. Co to jest bardzo ważne? Jak wygląda definicja płci.

Czy pomocne?

Kobiecość i męskość - popularne opinie a badania naukowe

Definicja z ang. Femininity and masculinity - a popular opinions and research, z niem. Weiblichkeit und Männlichkeit - ein beliebtes Meinungen und Forschung.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Wydawnictwo akademickie Żak, Warszawa 2003, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,170 str., Wymiary: 145 x 205 mm , Waga: 0.24 kg
Zagadnienia: kobiecość męskość popularne
ISBN: ISBN 83-89501-03-1
Opis: Czym jest płeć? Czy różnice pomiędzy kobietą a mężczyzną są bardzo ważne? Jak wygląda definicja płci w kulturach świata? Różnice pomiędzy kobietą a mężczyzną to zazdrość o penisa czy zazdrość o łono? To tylko nieliczne z pytań, które pojawiają się w tej książce i na które stara się znaleźć odpowiedź autorka tego opracowania - pracownik naukowy Uniwersytetu Śląskiego. Wreszcie równie ważne pytania, dotyczące osobowości kobiet i mężczyzn. Ile jest różnic, a ile podobieństw pomiędzy kobietą a mężczyzną? Czy badanie tego problemu jest tylko stratą czasu, czy jak mówił Fiodor Dostojewski Człowiek to tajemnica. Trzeba ją odgadnąć i jak ją będziesz odgadywać poprzez całe życie, nie mów żeś stracił okres. Na przeczytanie tej interesującej książki, nie żałujmy więc czasu.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na K .