kody młodości odmładzanie co to znaczy
Co znaczy odmładzanie strukturalne, wiek a?. Co to jest ćwiczyć i w ogóle jak żyć, aby zachować.

Czy pomocne?

KODY MŁODOŚCI - odmładzanie strukturalne, wiek a metryka

Definicja z ang. CODES OF YOUTH - structural rejuvenation, age and birth certificate, z niem. CODES FÜR KINDER - strukturelle Verjüngung, Alter und Geburtsurkunde.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: REBIS, Poznań 2006, wyd. 2, Oprawa: miękka foliowana,172 str., Wymiary: 150 x 225 mm , Waga: 0.33 kg
Zagadnienia: kody młodości odmładzanie
ISBN: ISBN 83-7301-785-2
Opis: Kody młodości to podręcznik o tym, jak się odżywiać, jak ćwiczyć i w ogóle jak żyć, aby zachować zdrowie i młodzieńczy wygląd, a nawet cofnąć swój zegar biologiczny. Lekarz Marek Bardadyn, jest ekspertem w dziedzinie żywienia i stosowania naturalnych środków leczniczych w profilaktyce i terapii schorzeń cywilizacyjnych. Jest autorem wielu publikacji i książek medycznych. Jego autorskie rubryki porad medycznych w poczytnych czasopismach, takich jak ,,Naj’’ i ,,Zwierciadło’’, od lat cieszą się wielką popularnością. Lekarz Bardadyn pracuje obecnie w specjalistycznym gabinecie medycznym w Warszawie i współpracuje jako konsultant z różnymi krajowymi i zagranicznymi klinikami. Z jego porad korzystają gwiazdy show biznesu, znani politycy i sportowcy. Przedstawiona w tej książce sposób wzmacniania, regeneracji i odmładzania organizmu człowieka jest rezultatem doświadczeń wynikających z wieloletniej praktyki lekarskiej autora, pomiędzy innymi w dziedzinie medycyny sportowej, i badań prowadzonych w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. ''Kody młodości'' to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce żyć zdrowo, wyglądać młodo i cieszyć się pełnią życia aż do późnej starości.
Spis treści:
  • Wstęp Część I. Kody młodości Część II. Tkanka młodości - od czego zależy wiek biologiczny? Część III. Najstarsze części twojego ciała Część IV. Co odejmuje, a co dodaje nam lat? Część V. Odmładzanie strukturalne. Cofnij zegar biologiczny. Jak odzyskać 10 lat życia? 1. Dieta młodości. Odżywianie strukturalne 2. Eliksiry młodości 3. Ćwiczenia odmładzające Część VI. Sprawdź swój wiek biologiczny - test

Czym jest znaczenie w Słownik na K .