kosmetyka naturalna poradnik co to znaczy
Co znaczy poradnik zdrowia i urody?. Co to jest najskuteczniejszych środków pielęgnacyjnych? Jak.

Czy pomocne?

Kosmetyka naturalna - poradnik zdrowia i urody

Definicja z ang. Natural cosmetics - guide health and beauty, z niem. Naturkosmetik - Leitfaden Gesundheit und Schönheit.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: SW, Warszawa 2005, wyd. 1, Oprawa: twarda,148 str., Wymiary: 150 x 220 mm , Waga: 0.32 kg
Zagadnienia: kosmetyka naturalna poradnik
ISBN: ISBN 83-921542-5-8
Opis: Co dostarczy naszemu ciału najlepszych i najskuteczniejszych środków pielęgnacyjnych? Jak dbać o skórę, stosując naturalne, łagodne i nieinwazyjne sposoby pielęgnacji i leczenia? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Kraj w poradniku ''KOSMETYKA NATURALNA''. Przedstawiamy tu naturalne sposoby pielęgnacji skóry twarzy, oczu i skóry wokół nich, włosów, rąk, nóg, piersi i całego ciała. Składniki większości specyfików są tanie i dostępne w drogeriach i aptekach, a przygotowanie z nich kosmetyku jest bardzo proste. Receptury zawarte w niniejszym poradniku są sprawdzone i skuteczne. Pamiętajmy jednak, by stosować je wedle przepisem i zaleceniami, co do rodzaju skóry, włosów i tak dalej Mamy nadzieję, iż podręcznik, którą trzymacie Kraj w ręku, stanie się dla was przewodnikiem ułatwiającym upiększenie i uzdrowienie całego ciała.
Spis treści:
  • Wstęp Przyrządzanie kosmetyków naturalnych Zioła w kosmetyce naturalnej Aromaterapia w kosmetyce naturalnej Woda w kosmetyce naturalnej Tryb życia i odżywianie Alfabetyczny lista surowców potrzebnych w kosmetyce naturalnej Skóra Skóra twarzy (jej rodzaje i pielęgnacja) Pielęgnacja skóry twarzy Pielęgnacja oczu Pielęgnacja ust Pielęgnacja zębów Pielęgnacja włosów Pielęgnacja rąk Pielęgnacja nóg i stóp Pielęgnacja piersi Wybrane wady i problemy skórne Sztuka perfumowania Bibliografia

Czym jest znaczenie w Słownik na K .