aborcji uzdrowienie co to znaczy
Co znaczy Uzdrowienie psychiczne i duchowe według?. Co to jest aborcji, a co za tym idzie również.

Czy pomocne?

Po aborcji. Uzdrowienie psychiczne i duchowe według metody 'After'

Definicja z ang. After abortion. Healing the mental and spiritual method 'After', z niem. Nach Abtreibung. Heilung der seelischen und geistigen Methode "nach".

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: WAM, Warszawa 2004, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,127 str., Wymiary: 125 x 195 mm , Waga: 0.14 kg
Zagadnienia: aborcji uzdrowienie
ISBN: ISBN 83-7318-231-4
Opis: Podręcznik podejmuje analizę stanu psychiczno-duchowego po aborcji, a co za tym idzie również zaburzeń jakie ta przypadek wywołuje, a więc tak zwany zespołu poaborcyjnego. Autorzy przedstawiają także ogólny obraz metod leczenia tego syndromu, ze szczególnym uwzględnieniem mechanizmu AFTER, kładącego specjalny nacisk na reintegrację osobowości. Całość uzupełniona jest świadectwami kobiet, które dokonały aborcji. Z racji na szczególną, osobistą i społeczną wagę poruszanego problemu, podręcznik ta winna stać się lekturą obowiązkową wszystkich zajmujących się profesjonalnie tym zagadnieniem. Czytelnik znajdzie w niej wszechstronne naświetlenie przebiegu terapii, która prowadzi do uzdrowienia duchowego.
Spis treści:
  • Wstęp 1. Wprowadzenie 2. Trzy kobiety - od katastrofy do uzdrowienia 3. Anatomia cierpienia 4. Mechanizm terapii w ujęciu holistycznym - pomoc i powrót do zdrowia 5. Wpływ terapeutyczne 6. Perspektywa duchowa. Łaska działa poprzez naturę 7. Integracja sfery psychicznej i duchowej 8. Liturgiczna celebracja jedności psychiczno-duchowej Aneks: Osobiste doświadczenia

Czym jest znaczenie w Słownik na P .