facetom sutki setki pytań co to znaczy
Co znaczy Setki pytań, które zadalibyście?. Co to jest głębszym, a może nawet kilku - i bujacie się.

Czy pomocne?

PO CO FACETOM SUTKI? Setki pytań, które zadalibyście lekarzowi dopiero po kilku głębszych.

Definicja z ang. WHAT guys nipples? Hundreds of questions that you'd ask a doctor after several deeper., z niem. WAS Jungs Brustwarzen? Hunderte von Fragen, die Sie einen Arzt nach einigen tiefer stellen würde..

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Natalis, Warszawa 2006, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,159 str., Wymiary: 145 x 205 mm , Waga: 0.18 kg
Zagadnienia: facetom sutki setki pytań
ISBN: ISBN 83-60326-10-X
Opis: Czy leci z nami doktor? Jesteście na imprezie - po jednym głębszym, a może nawet kilku - i bujacie się pomiędzy ludźmi, kombinując, kiedy aby się tu urwać na pizzę. Ni stąd ni zowąd, ktoś przedstawia wam pana doktora Miłomi. Pizza odpływa w siną dal. W końcu macie szansę zadać te wszystkie dziwaczne pytania, które zawsze mieliście na końcu języka w czasie wizyty u lekarza rodzinnego, tylko zabrakło wam odwagi (lub czasu). w czasie gdy alkohol rozwiązał wam język... Do dzieła! Jeśli kiedykolwiek korciło was, tak aby zapytać lekarza: - Dlaczego niektórym pępek wystaje, a innym nie? - Dlaczego mężczyźni budzą się z poranną erekcją? - Czy pkt. G faktycznie istnieje? - Czy po ostrygach będziecie napaleni? - Czy można umrzeć ze strachu? - Dlaczego staruszki mają wąsy? - Czy płytka w głowie uruchomi wykrywacz metalu na lotnisku? ...to ''Po co facetom sutki?'' jest właśnie tą książką, na którą czekaliście. ''Po co facetom sutki?'' to zestaw ważnych, dziwnych, a niekiedy ważnych i dziwnych pytań medycznych, na które równie konkretnych, co zabawnych odpowiedzi udziela doktor pogotowia Billy Goldberg w duecie z pisarzem i satyrykiem Markiem Leynerem.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na P .