recepta zdrowie lecząc ciało co to znaczy
Co znaczy lecząc ciało, lecząc ból?. Co to jest samopoczuciu. O tym, w jaki sposób są one ze sobą.

Czy pomocne?

Recepta na zdrowie - lecząc ciało, lecząc ból

Definicja z ang. Prescription for Health - healing the body, healing pain, z niem. Rezept für Gesundheit - Heilung des Körpers, heilende Schmerzen.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: IFC Press, Kraków 2005, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,258 str., Wymiary: 140 x 205 mm , Waga: 0.43 kg
Zagadnienia: recepta zdrowie lecząc ciało
ISBN: ISBN 83-918243-7-3
Opis: Podręcznik ta opowiada o emocjach, chorobie i dobrym samopoczuciu. O tym, w jaki sposób są one ze sobą związane i co można zrobić, by poprawić stan naszego zdrowia i zwalczyć pewne dolegliwości fizyczne. Zaburzenia powiązane z bólem mięśniowo-szkieletowym osiągnęły w Stanach Zjednoczonych rozmiary epidemii, a większość lekarzy nie rozpoznaje ich ukrytej powody. W tej budzącej uznanie książce dr Sarno odkrywa, jak sporo bolesnych stanów takich jak: większość rodzajów bólu pleców, szyi, migreny, urazów kręgosłupa szyjnego i zapalenie ścięgien mają swoje korzenie w tłumionych emocjach... i pokazuje, w jaki sposób mogą one być z powodzeniem leczone bez lekarstw, terapii fizykalnej albo operacji. Jego innowacyjny program przyniósł już satysfakcjonujące rezultaty tysiącom pacjentów. Recepta na zdrowie wyjaśnia: - W jaki sposób emocje stymulują umysł do wywoływania symptomów fizycznych? - W jaki sposób TMS - zespół napięciowego zapalenia mięśni – jest kluczową powodem bólu pleców, szyi, barków i lędźwi? - W jaki sposób tłumienie emocji może prowadzić do wrzodów trawiennych, zaburzeń układu krążenia, napięciowych i migrenowych bólów głowy, kataru siennego i mnóstwa innych dolegliwości? - W jaki sposób nowe, czasami wywołujące ból, stany takie jak zespół cieśni nadgarstka, fibromyalgia i zespół post-polio są częścią TMS i mogą być efektywnie wyleczone? Nasz umysł i ciało są jednym, nierozerwalnie połączone. Jesteśmy silniejsi niż przypuszczamy i mamy więcej siły w naszym ciele niż - prawdopodobnie - zdajemy sobie z tego sprawę. Musisz nauczyć się wykorzystać ten wspaniały potencjał. Podręcznik Recepty na zdrowie jest Twoim bezcennym kluczem do zdrowego i wolnego od bólu życia.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na R .