skuteczny system samoobrony co to znaczy
Co znaczy Skuteczny system samoobrony psychicznej?. Co to jest dynamiczna, silna aura psychiczna to.

Czy pomocne?

Skuteczny system samoobrony psychicznej

Definicja z ang. An effective system of mental self-defense, z niem. Ein wirksames System der geistigen Selbstverteidigung.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Aba, Warszawa 2005, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,208 str., Wymiary: 140 x 200 mm , Waga: 0.27 kg
Zagadnienia: skuteczny system samoobrony
ISBN: ISBN 83-88872-58-3
Opis: Czy potrzebujemy psychicznej ochrony? Zdecydowanie tak - dynamiczna, silna aura psychiczna to nasza najlepsza obrona. Mocna aura osłoni nas nie tylko przed wszechobecnym stresem, naciskami i ''szumem psychicznym'', lecz pomoże także zregenerować i pobudzić siły witalne, zapewni zastrzyk energii systemowi immunologicznemu, a również będzie chronić przed fizycznymi dolegliwościami. Ta podręcznik wyjaśnia podstawowe zasady i najskuteczniejsze sposoby psychicznej samoobrony organizmu w taki sposób, aby można było je opanować i dopasować do własnych potrzeb. Korzystajmy z psychicznej samoobrony w domu, w pracy i w kontaktach ze społeczeństwem, by w miejsce codziennych trosk, negatywnej energii i stresu utworzyć sobie prywatny raj na ziemi. O Autorach Melita Denning i Osborne Phillips należą do w najwyższym stopniu uznanych w świecie autorytetów w zakresie okultyzmu. Swe zasadnicze wykształcenie ezoteryczne odebrali w zakonie nauk tajemnych Aurum Solis utworzonym w 1897 r. w Wielkiej Brytanii - stowarzyszeniu o wielkich tradycjach, hołdującemu zachodniej szkole ezoterycznej, które działa do dziś. Oboje poprzez długie lata stali na czele tej organizacji. Melita Denning zmarła w 1996 r.
Spis treści:
  • Wstęp 1. Do czego jest ci potrzebna psychiczna samoobrona? 2. Pola siłowe i źródła mocy 3. Na głębokich wodach okultyzmu i religii 4. Słabe strony psychiki 5. Napotykając bezosobową agresję 6. Jak przetrwać w życiu zawodowym 7. Wzmacnianie systemu obronnego 8. Odwet a wzrost duchowy 9. Załącznik A: Obrona firmy Załącznik B: Psychiczna obrona przed przestępczością Słowniczek terminów

Czym jest znaczenie w Słownik na S .