wywieranie wpływu ludzi co to znaczy
Co znaczy na ludzi. Teoria i praktyka - wersja?. Co to jest egzemplarzy – teraz w wersji audio - 11.

Czy pomocne?

Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka - wersja AUDIO

Definicja z ang. Influencing people. Theory and practice - version AUDIO, z niem. Menschen zu beeinflussen. Theorie und Praxis - Version AUDIO.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Gdańsk 2006, wyd. 1, Oprawa: płyta CD-audio, Wymiary: 145 x 250 mm , Waga: 0.35 kg
Zagadnienia: wywieranie wpływu ludzi
ISBN: ISBN 83-7489-042-8
Opis: Światowy bestseller – ponad 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy – teraz w wersji audio - 11 płyt. Podręcznik, która czyta się sama Zdobywasz wiedzę, oszczędzając okres - prowadząc auto - lecąc samolotem - jadąc na rowerze - na spacerze, na plaży, w wannie ... Robert Cialdini w swej bestsellerowej pracy udziela jasnych i przekonujących odpowiedzi na pytania: - Jak nakłonić drugiego człowieka do zmiany sposobu postępowania? - Jak zachęcić do podjęcia albo zmiany decyzji? - Jak dokonać tego, aby zmiany takiej zapragnął? - Jak obronić się przed wpływem innych na nasze decyzje? - jak uniknąć sytuacji, w których dopiero po czasie orientujemy się, iż oto ktoś (znowu) naciągnął nas na coś, na co wcale nie mamy ochoty? Do tych rewelacyjnych odkryć prof. Cialdini doszedł nie tylko przez typową pracę badawczą, ale zatrudniając się incognito w środowiskach zawodowych praktyków wpływu społecznego - w agencjach reklamowych, firmach ubezpieczeniowych, organizacjach zbierających fundusze na różne cele, a również w firmach handlowych zajmujących się sprzedażą bezpośrednią. We wszystkich tych miejscach podpatrywał ''od kuchni'', jakich technik wpływu społecznego używają zawodowcy. Wywieranie wpływu na ludzi skierowane jest do osób, które zawodowo zajmują się wpływaniem na innych: do dziennikarzy i psychologów, menadżerów i negocjatorów, specjalistów od reklamy i marketingu, prawników i ekonomistów, nauczycieli i wychowawców, polityków i specjalistów zajmujących się rozwiązywaniem konfliktów, innymi słowy – do wszystkich osób, dla których umiejętność wpływania na innych jest elementem zawodowego kunsztu.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na W .