zapalenie stawów serii jedz co to znaczy
Co znaczy z serii ''Jedz zgodnie ze swoją grupą?. Co to jest człowieka i jego zdrowiem albo chorobą.

Czy pomocne?

Zapalenie stawów - z serii ''Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi''

Definicja z ang. Arthritis - a series of '' Eat according to your blood '', z niem. Arthritis - eine Reihe von '' Essen Sie nach Ihrem Blut ''.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Mada, Warszawa 2005, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,189 str., Wymiary: 160 x 235 mm , Waga: 0.33 kg
Zagadnienia: zapalenie stawów serii jedz
ISBN: ISBN 83-89624-28-1
Opis: Autor serii książek o związkach pomiędzy grupą krwi człowieka i jego zdrowiem albo chorobą daje Czytelnikowi do rąk zupełnie nową broń do walki z zapaleniem kości i stawów, reumatoidalym zapaleniem stawów, fibromialgią i innymi stanami zapalnymi. Znajdź odpowiedni dla siebie plan walki z chorobą i bólem. Nadzwyczaj korzystne - nowa kategoria obejmująca produkty, o których wiadomo, iż mają działanie przeciwartretyczne. Nowe wiadomości - nie znajdziesz ich w żadnej wcześniej wydanej książce - na temat produktów, napojów, ziół i suplementów przydatnych do walki z zapaleniem stawów. Listy produktów i zalecenia dietetyczne ściśle dostosowane do grupy krwi osoby zmagającej się z zapaleniem stawów albo pragnącej mu zapobiec. Najnowsze odkrycia na temat metod zwiększania ruchomości stawów i leczenia stanów zapalnych, które wywołują schorzenia stawów. Testy dla każdej grupy krwi pozwalające ocenić ryzyko zachorowania, a następnie postęp leczenia.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na Z .