zazdrosny partner radzić co to znaczy
Co znaczy Jak radzić sobie w skażonym zazdrością?. Co to jest Ta podręcznik pomoże zrozumieć.

Czy pomocne?

ZAZDROSNY PARTNER Jak radzić sobie w skażonym zazdrością związku.

Definicja z ang. Jealous PARTNER How to cope with jealousy tainted relationship., z niem. Jealous PARTNER Wie mit Eifersucht belastet Beziehung zu bewältigen..

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: REBIS, Poznań 2006, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,195 str., Wymiary: 150 x 225 mm , Waga: 0.38 kg
Zagadnienia: zazdrosny partner radzić
ISBN: ISBN 83-7301-866-2
Opis: Życie z zazdrosnym partnerem może być prawdziwym piekłem. Ta podręcznik pomoże zrozumieć, dlaczego ukochany jest zazdrosny, a poszczególne rozdziały dostrzec, jak rozwija się to niszczące uczucie, jak najczęściej jest wyrażane i jak reakcja na zazdrość może poprawić albo pogorszyć sytuację w związku. Brown podkreśla, iż zazdrość nie jest uczuciem racjonalnym ani słowem miłości, a pkt. wyjścia do terapii związku to świadomość, iż nie można się obwiniać wskutek czyjejś zazdrości.
Spis treści:
  • 1. Twój zazdrosny partner i ty 2. Czynniki wyzwalające zazdrość (bezpośrednie) - dlaczego nie mają znaczenia 3. Dlaczego twój partner zielenieje z zazdrości: wybrane przedmioty składowe ''ja'' 4. Doświadczenia z przeszłości 5. Doświadczenia w rodzinie pochodzenia 6. Zazdrosny partner: styl lgnący i reaktywny 7. Zazdrosny partner: styl manipulacyjny i egocentryczny 8. Strategie radzenia sobie z zazdrością partnerki Literatura

Czym jest znaczenie w Słownik na Z .