rodzinie przetrwać co to znaczy
Co znaczy Żyć w rodzinie i przetrwać?. Co to jest podejść z humorem - mylicie się! Słynny.

Czy pomocne?

Żyć w rodzinie i przetrwać

Definicja z ang. To live in the family and to survive, z niem. So leben in der Familie und zu überleben.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Jacek Santorski & Co, Warszawa 2005, wyd. 3, Oprawa: miękka foliowana,390 str., Wymiary: 125 x 195 mm , Waga: 0.44 kg
Zagadnienia: rodzinie przetrwać
ISBN: ISBN 83-89763-37-0
Opis: Jeżeli myślicie, iż są sprawy, do których nie da się podejść z humorem - mylicie się! Słynny psychoterapeuta Robin Skynner i nie mniej słynny komik John Cleese z wdziękiem dowodzą, iż nie ma problemu bez rozwiązania, a rozwiązanie najczęściej znajduje się... tuż pod ręką. Żyć w rodzinie i przetrwać to znakomita lektura nie tylko dla tych, którzy potrzebują skutecznej rady, lecz również dla tych, którzy zwyczajnie lubią niezłą, skrzącą się dowcipem literaturę. Ta podręcznik sprawi, iż świat razem z zamieszkującymi go sześcioma miliardami człekokształtnych i nasza swoja rodzina dadzą się znieść! ...przekonywujący dowód, iż o poważnych kwestiach pisać można z humorem i bez naukowego zadęcia.
Spis treści:
  • Wstęp. Dlaczego napisaliśmy tę książkę? 1. Dlaczego musiałem ożenić się właśnie z tobą? 2. Jestem Bogiem i już niech tak zostanie 3. Zdumiewający pluszowy miś 4. Kto tu rządzi? 5. Co tam robicie we dwoje?

Czym jest znaczenie w Słownik na Z .