albothyl skutki uboczne co to znaczy
Definicja Policresulenum skład. Co to jest przeciwbakteryjne, przeciwpierwotniakowe. Stosowanie.

Czy pomocne?

Leczenie Albothyl

Nazwa zagraniczna Albothyl: Policresulenum
Składniki leku Albothyl: polikrezulen
Forma leku Albothyl: globulki dopochwowe
Kategorie: Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe
Specjalność: Ginekologia i położnictwo
Efekty pożądane Albothyl
  • przeciwbakteryjne,
  • przeciwpierwotniakowe.
Podobne do Albothyl: Albothyl, globulki dopochwowe, 90 mg, 6 szt
Zamienniki Albothyl:
Instrukcja Albothyl stosowanie: Zakażenia, nadżerki, uszkodzenia pochwy i szyjki macicy.DAWKOWANIE:Dopochwowo, zaleca się stosowanie w godzinach nocnych, przed snem. Przed aplikacją globulki należy ją na krótko zanurzyć w wodzie. Nie stosować w czasie miesiączki. W czasie leczenia należy zaniechać odbywania stosunków płciowych. Czas trwania kuracji i częstotliwość stosowania leku określa lekarz.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Objawy podrażnienia skóry w miejscu stosowania, miejscowe pieczenie, najczęściej przejściowo na początku leczenia.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.
Dawkowanie Albothyl: Dopochwowo, zaleca się stosowanie w godzinach nocnych, przed snem. Przed aplikacją globulki należy ją na krótko zanurzyć w wodzie. Nie stosować w czasie miesiączki. W czasie leczenia należy zaniechać odbywania stosunków płciowych. Czas trwania kuracji i częstotliwość stosowania leku określa lekarz.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Objawy podrażnienia skóry w miejscu stosowania, miejscowe pieczenie, najczęściej przejściowo na początku leczenia.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.
Skutki uboczne Albothyl: Objawy podrażnienia skóry w miejscu stosowania, miejscowe pieczenie, najczęściej przejściowo na początku leczenia.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.
Poinformuj lekarza gdy lek Albothyl: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.
Dotyczy:
  • nadżerka szyjki macicy,
  • globulka,
  • macica,
  • pochwa,
  • upławy,
  • zapalenie pochwy.

Definicja Policresulenum: Co to jest Albothyl lek w Skutki uboczne A .