ambrohexal skutki uboczne co to znaczy
Definicja Ambroxoli hydrochloridum skład. Co to jest wykrztuśne. Stosowanie Ambrohexal S skutki.

Czy pomocne?

Leczenie Ambrohexal S

Nazwa zagraniczna Ambrohexal S: Ambroxoli hydrochloridum
Składniki leku Ambrohexal S: chlorowodorek ambroksolu
Forma leku Ambrohexal S: płyn doustny
Kategorie: Układ oddechowy
Specjalność:
  • Medycyna rodzinna,
  • Choroby płuc.
Efekty pożądane Ambrohexal S wykrztuśne
Podobne do Ambrohexal S: Ambrohexal S, 15 mg / ml płyn doustny, 50 ml
Zamienniki Ambrohexal S:
Instrukcja Ambrohexal S stosowanie: Ostre i przewlekłe schorzenia dróg oddechowych z gęstą, nadmiernie lepką wydzieliną. W przewlekłym i ostrym zapaleniu oskrzeli i tchawicy, w przewlekłych zapalnych chorobach płuc, w rozstrzeniach oskrzeli, w spastycznym zapaleniu oskrzeli, w astmie oskrzelowej, w zapaleniu krtani i zatok obocznych nosa, w których istotne dla wyleczenia jest pozbycie się gęstej, zalegającej wydzieliny.DAWKOWANIE:Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Reakcje nadwrażliwości na lek (wysypka, nudności, wymioty).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, osłabiony odruch kaszlowy, owrzodzenia żołądka, dwunastnicy i jelit, zaburzenia funkcji nerek.
Dawkowanie Ambrohexal S: Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Reakcje nadwrażliwości na lek (wysypka, nudności, wymioty).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, osłabiony odruch kaszlowy, owrzodzenia żołądka, dwunastnicy i jelit, zaburzenia funkcji nerek.
Skutki uboczne Ambrohexal S: Reakcje nadwrażliwości na lek (wysypka, nudności, wymioty).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, osłabiony odruch kaszlowy, owrzodzenia żołądka, dwunastnicy i jelit, zaburzenia funkcji nerek.
Poinformuj lekarza gdy lek Ambrohexal S: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, osłabiony odruch kaszlowy, owrzodzenia żołądka, dwunastnicy i jelit, zaburzenia funkcji nerek.
Dotyczy:
  • plwocina,
  • kaszel,
  • mokry kaszel,
  • zapalenie oskrzeli,
  • zapalenie płuc,
  • syrop wykrztuśny.

Definicja Ambroxoli hydrochloridum: Co to jest Ambrohexal S lek w Skutki uboczne A .