antidral skutki uboczne co to znaczy
Definicja Aluminii chloridum skład. Co to jest likwiduje przykry zapach potu, antybakteryjne.

Czy pomocne?

Leczenie Antidral

Nazwa zagraniczna Antidral: Aluminii chloridum
Składniki leku Antidral: bezwodny chlorek glinu
Forma leku Antidral: płyn
Kategorie: Dermatologia
Specjalność: Dermatologia i wenerologia
Efekty pożądane Antidral
  • likwiduje przykry zapach potu,
  • antybakteryjne,
  • przeciwpotliwe,
  • ściągające.
Podobne do Antidral: Antidral, płyn na skórę, (100 mg / g), 50 ml
Zamienniki Antidral:
Instrukcja Antidral stosowanie: Nadmierna potliwość stóp, dłoni i pach.DAWKOWANIE:Po umyciu i dokładnym osuszeniu skóry, unikając tarcia, należy codziennie rano smarować płynem miejsca pocące się. W przypadku mniej intensywnego pocenia się wskazane jest stosowanie preparatu co drugi lub trzeci dzień. W czasie leczenia jak i po jego bezpośrednim zakończeniu nie wolno usuwać owłosienia przez golenie lub depilację. Nie należy stosować na uszkodzony naskórek. W czasie korzystania z preparatu należy po każdorazowym użyciu dokładnie dokręcić nakrętkę. Preparat przechowywać w pozycji pionowej.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Skórne objawy uczuleniowe. W przypadku pojawienia się pieczenia, świądu lub rumienia okolic leczonych, należy przerwać terapię.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dawkowanie Antidral: Po umyciu i dokładnym osuszeniu skóry, unikając tarcia, należy codziennie rano smarować płynem miejsca pocące się. W przypadku mniej intensywnego pocenia się wskazane jest stosowanie preparatu co drugi lub trzeci dzień. W czasie leczenia jak i po jego bezpośrednim zakończeniu nie wolno usuwać owłosienia przez golenie lub depilację. Nie należy stosować na uszkodzony naskórek. W czasie korzystania z preparatu należy po każdorazowym użyciu dokładnie dokręcić nakrętkę. Preparat przechowywać w pozycji pionowej.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Skórne objawy uczuleniowe. W przypadku pojawienia się pieczenia, świądu lub rumienia okolic leczonych, należy przerwać terapię.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Skutki uboczne Antidral: Skórne objawy uczuleniowe. W przypadku pojawienia się pieczenia, świądu lub rumienia okolic leczonych, należy przerwać terapię.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Poinformuj lekarza gdy lek Antidral: Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dotyczy:
  • pot,
  • nadmierna potliwość.

Definicja Aluminii chloridum: Co to jest Antidral lek w Skutki uboczne A .