brevoxyl skutki uboczne co to znaczy
Definicja Benzoylis peroxidum skład. Co to jest przeciwtrądzikowe, złuszczające, odkażające.

Czy pomocne?

Leczenie Brevoxyl

Nazwa zagraniczna Brevoxyl: Benzoylis peroxidum
Składniki leku Brevoxyl: nadtlenek benzoilu
Forma leku Brevoxyl: krem
Kategorie: Dermatologia
Specjalność: Dermatologia i wenerologia
Efekty pożądane Brevoxyl
  • przeciwtrądzikowe,
  • złuszczające,
  • odkażające.
Podobne do Brevoxyl: Brevoxyl 4%, krem, (40 mg / g), 40 g
Zamienniki Brevoxyl:
Instrukcja Brevoxyl stosowanie: Trądzik pospolity w formie zaskórnikowej i grudkowo-krostkowej.DAWKOWANIE:Zewnętrznie. Umytą, zmienioną chorobowo skórę smarować kremem 1-2 razy dziennie. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi oczu, nosa i jamy ustnej. Chronić ubranie przed kontaktem z preparatem (możliwość odbarwienia tkaniny). Ostrożnie stosować na szyję i inne wrażliwe miejsca.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Zwykle po pierwszym zastosowaniu może wystąpić łagodne pieczenie, po kilku dniach umiarkowane zaczerwienienie i złuszczanie skóry.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na nadtlenek benzoilu.
Dawkowanie Brevoxyl: Zewnętrznie. Umytą, zmienioną chorobowo skórę smarować kremem 1-2 razy dziennie. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi oczu, nosa i jamy ustnej. Chronić ubranie przed kontaktem z preparatem (możliwość odbarwienia tkaniny). Ostrożnie stosować na szyję i inne wrażliwe miejsca.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Zwykle po pierwszym zastosowaniu może wystąpić łagodne pieczenie, po kilku dniach umiarkowane zaczerwienienie i złuszczanie skóry.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na nadtlenek benzoilu.
Skutki uboczne Brevoxyl: Zwykle po pierwszym zastosowaniu może wystąpić łagodne pieczenie, po kilku dniach umiarkowane zaczerwienienie i złuszczanie skóry.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na nadtlenek benzoilu.
Poinformuj lekarza gdy lek Brevoxyl: Gdy masz nadwrażliwość na nadtlenek benzoilu.
Dotyczy:
  • trądzik,
  • trądzik pospolity,
  • zaskórniki,
  • młodzież.

Definicja Benzoylis peroxidum: Co to jest Brevoxyl lek w Skutki uboczne B .