skutki uboczne co to znaczy
Definicja skład. Co to jest poprawia właściwości smarujące płynu maziowego. Stosowanie Go-On skutki.

Czy pomocne?

Leczenie Go-On

Nazwa zagraniczna Go-On:
Składniki leku Go-On: hialuronian sodu
Forma leku Go-On: roztwór do wstrzykiwań dostawowych
Kategorie: Wyroby medyczne
Specjalność: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Efekty pożądane Go-On poprawia właściwości smarujące płynu maziowego
Podobne do Go-On: GO-ON, 25 mg / 2,5 ml, iniekcje, 1 ampułko-strzykawki
Zamienniki Go-On:
Instrukcja Go-On stosowanie: Uzupełnienie lepoksprężystości płynu maziówkowego w stawie kolanowym i ramieniowym. Preparat jest także wskazany w leczeniu objawów zapalenia kości i stawów.DAWKOWANIE:Preparat należy podawać dostawowo. Preparat powinien być podawany tylko przez wykwalifikowany personel. Nie wolno podawać preparatu w przypadku uszkodzenia opakowania lub strzykawki.
Dawkowanie Go-On: Preparat należy podawać dostawowo. Preparat powinien być podawany tylko przez wykwalifikowany personel. Nie wolno podawać preparatu w przypadku uszkodzenia opakowania lub strzykawki.
Skutki uboczne Go-On: Rzadko, w trakcie podawania preparatu, chory może odczuwać dolegliwości bólowe w miejscu podania. Podanie Go-On może wywoływać też zaczerwienienie i/lub obrzęk. Celem zmniejszenia takich dolegliwości należy ograniczyć ruchy w stawie, do którego podano preparat. Częstość występowania tych objawów można też zmniejszyć stosując okłady z lodu na miejsce podania preparatu. U niektórych osób może pojawić się wysypka skórna o charakterze pokrzywki i świądu. W takim przypadku należy przerwać leczenie i zastosować odpowiednie leki. Bardzo rzadko opisywano objawy wstrząsu po podaniu preparatu.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Bezpieczeństwo stosowania preparatu u kobiet w ciąży i matek karmiących nie było badane.
Poinformuj lekarza gdy lek Go-On: Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Bezpieczeństwo stosowania preparatu u kobiet w ciąży i matek karmiących nie było badane.
Dotyczy:
  • płyn maziówkowy,
  • osteoartroza,
  • wiskosuplementacja,
  • staw,
  • kwas hialuronowy.

Definicja : Co to jest Go-On lek w Skutki uboczne G .