ketoprom skutki uboczne co to znaczy
Definicja Ketoprofenum skład. Co to jest przeciwzapalne, przeciwbólowe. Stosowanie Ketoprom skutki.

Czy pomocne?

Leczenie Ketoprom

Nazwa zagraniczna Ketoprom: Ketoprofenum
Składniki leku Ketoprom: ketoprofen
Forma leku Ketoprom: żel
Kategorie: Układ mięśniowo-szkieletowy
Specjalność:
  • Medycyna sportowa,
  • Reumatologia.
Efekty pożądane Ketoprom
  • przeciwzapalne,
  • przeciwbólowe.
Podobne do Ketoprom: Ketoprom, 25 mg / g, żel, 50 g
Zamienniki Ketoprom:
  • Fastum, 2,5%, żel, (25 mg / g), 100 g (BERLIN CHEMIE AG),
  • Fastum, 2,5%, żel, (25 mg / g), 50 g (BERLIN CHEMIE AG),
  • Ketonal Lek (Ketonal), 2,5%, żel, 50 g, w tubie (LEK),
  • Ketopronil (Ketoprofen), 2,5%, (25 mg / g), żel, 50 g (UNIA),
  • Ketopronil (Ketoprofen), 2,5%, (25 mg/ g ), żel, 35 g (UNIA),
  • Profenid, 2,5%, żel, (25 mg / g), 60 g (RHONE POULENC RORER),
  • Ultrafastin, 2,5% żel, (25 mg / g), 50 g, w tubie (MEDANA PHARMA TERPOL GROUP).
Instrukcja Ketoprom stosowanie: Bóle pourazowe mięśni i stawów, zapalenie ścięgien.DAWKOWANIE:Zewnętrznie. Dorośli i dzieci powyżej 15 roku życia.: około 3-5 cm żelu nanieść na skórę w bolesnym miejscu i masować przez kilka minut. Stosować 2 razy dziennie.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Często może wystąpić napad astmy oskrzelowej u pacjentów z nadwrażliwością na salicylany; rzadko reakcje nadwrażliwości (świąd, pokrzywka, wysypka); bardzo rzadko: nudności, wymioty, biegunka, zaparcie oraz nasilenie niewydolności nerek. Sporadycznie mogą wystąpić: nadwrażliwość na światło, odczyny o cięższym przebiegu w postaci wyprysku pęcherzykowego, które mogą się nasilać lub uogólniać (reakcje anafilaktyczne).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, kwas acetylosalicylowy oraz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne.
Dawkowanie Ketoprom: Zewnętrznie. Dorośli i dzieci powyżej 15 roku życia.: około 3-5 cm żelu nanieść na skórę w bolesnym miejscu i masować przez kilka minut. Stosować 2 razy dziennie.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Często może wystąpić napad astmy oskrzelowej u pacjentów z nadwrażliwością na salicylany; rzadko reakcje nadwrażliwości (świąd, pokrzywka, wysypka); bardzo rzadko: nudności, wymioty, biegunka, zaparcie oraz nasilenie niewydolności nerek. Sporadycznie mogą wystąpić: nadwrażliwość na światło, odczyny o cięższym przebiegu w postaci wyprysku pęcherzykowego, które mogą się nasilać lub uogólniać (reakcje anafilaktyczne).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, kwas acetylosalicylowy oraz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne.
Skutki uboczne Ketoprom: Często może wystąpić napad astmy oskrzelowej u pacjentów z nadwrażliwością na salicylany; rzadko reakcje nadwrażliwości (świąd, pokrzywka, wysypka); bardzo rzadko: nudności, wymioty, biegunka, zaparcie oraz nasilenie niewydolności nerek. Sporadycznie mogą wystąpić: nadwrażliwość na światło, odczyny o cięższym przebiegu w postaci wyprysku pęcherzykowego, które mogą się nasilać lub uogólniać (reakcje anafilaktyczne).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, kwas acetylosalicylowy oraz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne.
Poinformuj lekarza gdy lek Ketoprom: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, kwas acetylosalicylowy oraz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne.
Dotyczy:
  • ból mięśni,
  • ból ścięgien,
  • ból stawów,
  • ból kości,
  • zapalenie.

Definicja Ketoprofenum: Co to jest Ketoprom lek w Skutki uboczne K .