lubexyl skutki uboczne co to znaczy
Definicja Benzoylis peroxidum skład. Co to jest przeciwłojotokowe, przeciwbakteryjne. Stosowanie.

Czy pomocne?

Leczenie Lubexyl

Nazwa zagraniczna Lubexyl: Benzoylis peroxidum
Składniki leku Lubexyl: nadtlenek benzoilu
Forma leku Lubexyl: emulsja na skórę
Kategorie: Dermatologia
Specjalność: Dermatologia i wenerologia
Efekty pożądane Lubexyl
  • przeciwłojotokowe,
  • przeciwbakteryjne.
Podobne do Lubexyl: Lubexyl, zawiesina na skórę, 150 ml
Zamienniki Lubexyl: Akneroxid L, płyn, 40 mg / g, 100 g (BOOTS HEALTHCARE)
Instrukcja Lubexyl stosowanie: Trądzik, zwłaszcza trądzik zaskórnikowy.DAWKOWANIE:Zewnętrznie. Kilka kropli emulsji nanosi się 2 razy dziennie na zmiany skórne, rozsmarowuje i spłukuje dokładnie wodą po 1-2 minutach. Leczenie trwa zazwyczaj 2-5 tygodni. Unikać silnego nasłoneczniania. Nie dopuszczać do kontaktu preparatu ze spojówkami i błonami śluzowymi nosa i jamy ustnej, włosami i ubraniem.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:W początkowym okresie leczenia może wystąpić uczucie napięcia skóry, lekkie zaczerwienienie lub pieczenie (jeśli objawy te nie ustąpią w ciągu 5 dni, lek należy odstawić. Po ustąpieniu objawów można kontynuować kurację, stosując preparat rzadziej i/lub pozostawiając go krócej na skórze.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dawkowanie Lubexyl: Zewnętrznie. Kilka kropli emulsji nanosi się 2 razy dziennie na zmiany skórne, rozsmarowuje i spłukuje dokładnie wodą po 1-2 minutach. Leczenie trwa zazwyczaj 2-5 tygodni. Unikać silnego nasłoneczniania. Nie dopuszczać do kontaktu preparatu ze spojówkami i błonami śluzowymi nosa i jamy ustnej, włosami i ubraniem.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:W początkowym okresie leczenia może wystąpić uczucie napięcia skóry, lekkie zaczerwienienie lub pieczenie (jeśli objawy te nie ustąpią w ciągu 5 dni, lek należy odstawić. Po ustąpieniu objawów można kontynuować kurację, stosując preparat rzadziej i/lub pozostawiając go krócej na skórze.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Skutki uboczne Lubexyl: W początkowym okresie leczenia może wystąpić uczucie napięcia skóry, lekkie zaczerwienienie lub pieczenie (jeśli objawy te nie ustąpią w ciągu 5 dni, lek należy odstawić. Po ustąpieniu objawów można kontynuować kurację, stosując preparat rzadziej i/lub pozostawiając go krócej na skórze.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Poinformuj lekarza gdy lek Lubexyl: Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dotyczy:
  • emulsja,
  • trądzik,
  • zaskórniki,
  • trądzik pospolity.

Definicja Benzoylis peroxidum: Co to jest Lubexyl lek w Skutki uboczne L .