stoppot skutki uboczne co to znaczy
Definicja Methenaminum skład. Co to jest zapobiega potliwości stóp. Stosowanie Stoppot skutki.

Czy pomocne?

Leczenie Stoppot

Nazwa zagraniczna Stoppot: Methenaminum
Składniki leku Stoppot: metenamina
Forma leku Stoppot: puder
Kategorie: Dermatologia
Specjalność: Dermatologia i wenerologia
Efekty pożądane Stoppot zapobiega potliwości stóp
Podobne do Stoppot: Stoppot, puder do stóp, 30 g
Zamienniki Stoppot: Pedipur S, puder przeciwpotny do stóp i dłoni, 60 g (PROLAB)
Instrukcja Stoppot stosowanie: Potliwość stóp.DAWKOWANIE:Zewnetrznie. Preparat należy nanieść na umyte, wilgotne stopy i założyć obcisłe skarpety. Czynność tę wykonać przed udaniem się na spoczynek. Rano stopy należy umyć. Nie pozostwiać pudru na stopach dłużej niż 8 godzin. Nie stosować na otarcia, rany i owrzodzenia.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Reakcje nadwrażliwości. Zaczerwienienie lub świąd skóry.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.
Dawkowanie Stoppot: Zewnetrznie. Preparat należy nanieść na umyte, wilgotne stopy i założyć obcisłe skarpety. Czynność tę wykonać przed udaniem się na spoczynek. Rano stopy należy umyć. Nie pozostwiać pudru na stopach dłużej niż 8 godzin. Nie stosować na otarcia, rany i owrzodzenia.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Reakcje nadwrażliwości. Zaczerwienienie lub świąd skóry.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.
Skutki uboczne Stoppot: Reakcje nadwrażliwości. Zaczerwienienie lub świąd skóry.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.
Poinformuj lekarza gdy lek Stoppot: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.
Dotyczy: potliwość stóp

Definicja Methenaminum: Co to jest Stoppot lek w Skutki uboczne S .