doustna zawiesina sylimarol co to znaczy
Definicja Silibi mariani extractum siccum skład. Co to jest chroni wątrobę przed działaniem.

Czy pomocne?

Leczenie Sylimarol (zawiesina doustna)

Nazwa zagraniczna Sylimarol (zawiesina doustna): Silibi mariani extractum siccum
Składniki leku Sylimarol (zawiesina doustna): wyciąg z owoców ostropestu
Forma leku Sylimarol (zawiesina doustna): zawiesina doustna
Kategorie: Przewód pokarmowy i metabolizm
Specjalność: Medycyna rodzinna
Efekty pożądane Sylimarol (zawiesina doustna)
  • chroni wątrobę przed działaniem czynników toksycznych,
  • wspomaga procesy regeneracji wątroby.
Podobne do Sylimarol (zawiesina doustna): Sylimarol, zawiesina doustna, (700 mg / 100 ml), 200 g
Zamienniki Sylimarol (zawiesina doustna):
Instrukcja Sylimarol (zawiesina doustna) stosowanie: Tradycyjnie stosowany w stanach po toksycznych uszkodzeniach wątroby oraz wspomagająco w przewlekłych stanach zapalnych wątroby. Preparat nie nadaje się do leczenia ostrych zatruć.DAWKOWANIE:Doustnie.  3 razy dziennie po 2 łyżeczki (ok. 30 ml dziennie). Wstrząsnąć przed użyciem. Skuteczność preparatu opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania. Nie przeprowadzono badań odnośnie stosowania sylimaryny u dzieci - dlatego nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci poniżej 12 roku życia. Jeżeli objawy związane ze stanami chorobowymi wątroby nasilą się lub nie ustąpią w okresie 3-4 tygodniowej terapii preparatem - należy skonsultować się z lekarzem.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Duże dawki mogą spowodować słabe działanie przeczyszczające.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.
Dawkowanie Sylimarol (zawiesina doustna): Doustnie.  3 razy dziennie po 2 łyżeczki (ok. 30 ml dziennie). Wstrząsnąć przed użyciem. Skuteczność preparatu opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania. Nie przeprowadzono badań odnośnie stosowania sylimaryny u dzieci - dlatego nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci poniżej 12 roku życia. Jeżeli objawy związane ze stanami chorobowymi wątroby nasilą się lub nie ustąpią w okresie 3-4 tygodniowej terapii preparatem - należy skonsultować się z lekarzem.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Duże dawki mogą spowodować słabe działanie przeczyszczające.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.
Skutki uboczne Sylimarol (zawiesina doustna): Duże dawki mogą spowodować słabe działanie przeczyszczające.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.
Poinformuj lekarza gdy lek Sylimarol (zawiesina doustna): Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.
Dotyczy:
  • regeneracja wątroby,
  • hepatocyt,
  • wątroba,
  • ochrona wątroby,
  • sylimaryna.

Definicja Silibi mariani extractum siccum: Co to jest Sylimarol (zawiesina doustna) lek w Skutki uboczne S .