vermox skutki uboczne co to znaczy
Definicja Mebendazolum skład. Co to jest przeciwrobacze. Stosowanie Vermox skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie Vermox

Nazwa zagraniczna Vermox: Mebendazolum
Składniki leku Vermox: mebendazol
Forma leku Vermox: tabletki
Kategorie: Leki przeciwpasożytnicze|owadobójcze i repelenty
Specjalność: Choroby zakaźne i pasożytnicze
Efekty pożądane Vermox przeciwrobacze
Podobne do Vermox: Vermox, tabletki, 100 mg, 6 szt
Zamienniki Vermox:
Instrukcja Vermox stosowanie: Zakażenia pasożytnicze owsikiem, włosogłówką, glistą ludzką, tęgoryjcami.DAWKOWANIE:Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Nie stosować u dzieci poniżej 2 roku życia. Nie spożywać alkoholu w czasie i bezpośrednio po leczeniu.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Biegunka, bóle brzucha.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w czasie ciąży i karmienia piersią.
Dawkowanie Vermox: Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Nie stosować u dzieci poniżej 2 roku życia. Nie spożywać alkoholu w czasie i bezpośrednio po leczeniu.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Biegunka, bóle brzucha.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w czasie ciąży i karmienia piersią.
Skutki uboczne Vermox: Biegunka, bóle brzucha.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w czasie ciąży i karmienia piersią.
Poinformuj lekarza gdy lek Vermox: Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w czasie ciąży i karmienia piersią.
Dotyczy:
  • pasożyt,
  • glista ludzka,
  • robaki,
  • tęgoryjec,
  • owsiki.

Definicja Mebendazolum: Co to jest Vermox lek w Skutki uboczne V .