vigantoletten skutki uboczne co to znaczy
Definicja Colecalciferolum skład. Co to jest zapobieganie krzywicy, ułatwia wchłanianie wapnia.

Czy pomocne?

Leczenie Vigantoletten

Nazwa zagraniczna Vigantoletten: Colecalciferolum
Składniki leku Vigantoletten: witamina D (cholekalcyferol)
Forma leku Vigantoletten: tabletki
Kategorie: Przewód pokarmowy i metabolizm
Specjalność:
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu,
  • Pediatria.
Efekty pożądane Vigantoletten
  • zapobieganie krzywicy,
  • ułatwia wchłanianie wapnia.
Podobne do Vigantoletten:
  • Vigantoletten 1000, 1000 j.m., tabletki 30 sztuk,
  • Vigantoletten 500, tabletki, 500 j.m., 30 szt.
Zamienniki Vigantoletten:
Instrukcja Vigantoletten stosowanie: Zapobieganie i leczenie krzywicy, osteomalacji. Jako leczenie wspomagające w osteoporozie.DAWKOWANIE:Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Przedawkowanie może wywołać nudności, znużenie, brak łaknienia, wymioty, biegunkę, nadmierne moczenie, obfite poty, pragnienie, ból głowy, zwiększenie stężenia fosforu i wapnia we krwi i moczu oraz w tętnicach i nerkach. Prowadzi to do niedomogi krążenia i nadciśnienia oraz niewydolności nerek.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy przyjmujesz leki moczopędne.
Dawkowanie Vigantoletten: Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Przedawkowanie może wywołać nudności, znużenie, brak łaknienia, wymioty, biegunkę, nadmierne moczenie, obfite poty, pragnienie, ból głowy, zwiększenie stężenia fosforu i wapnia we krwi i moczu oraz w tętnicach i nerkach. Prowadzi to do niedomogi krążenia i nadciśnienia oraz niewydolności nerek.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy przyjmujesz leki moczopędne.
Skutki uboczne Vigantoletten: Przedawkowanie może wywołać nudności, znużenie, brak łaknienia, wymioty, biegunkę, nadmierne moczenie, obfite poty, pragnienie, ból głowy, zwiększenie stężenia fosforu i wapnia we krwi i moczu oraz w tętnicach i nerkach. Prowadzi to do niedomogi krążenia i nadciśnienia oraz niewydolności nerek.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy przyjmujesz leki moczopędne.
Poinformuj lekarza gdy lek Vigantoletten: Gdy przyjmujesz leki moczopędne.
Dotyczy:
  • krzywica,
  • osteomalacja,
  • witamina D.

Definicja Colecalciferolum: Co to jest Vigantoletten lek w Skutki uboczne V .