prep skutki uboczne extractum co to znaczy
Definicja Sennae fructi extractum skład. Co to jest przeczyszczające. Stosowanie X-Prep skutki.

Czy pomocne?

Leczenie X-Prep

Nazwa zagraniczna X-Prep: Sennae fructi extractum
Składniki leku X-Prep:
  • sennozyd B,
  • sennozyd A.
Forma leku X-Prep: płyn doustny
Kategorie: Przewód pokarmowy i metabolizm
Specjalność: Gastroenterologia
Efekty pożądane X-Prep przeczyszczające
Podobne do X-Prep: X-Prep, płyn przeczyszczający, 75 ml
Zamienniki X-Prep:
Instrukcja X-Prep stosowanie: Stosowany jest w celu oczyszczenia przewodu pokarmowego przed zdjęciami rentgenowskimi i innymi badaniami (wlew doodbytniczy, kolonoskopia, rektoskopia, badania ultrasonograficzne) oraz przed zabiegami chirurgicznymi.DAWKOWANIE:Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Po podaniu preparatu wskazana jest wyłącznie dieta płynna. Nie stosować u dzieci do ukończenia 12 roku życia.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Rzadko mogą wystąpić bóle brzucha, nudności. Przy przedawkowaniu uporczywa biegunka z objawami odwodnienia, niedoborem potasu i innych elektrolitów oraz atonia okrężnicy.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy chorujesz na cukrzycę.
Dawkowanie X-Prep: Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Po podaniu preparatu wskazana jest wyłącznie dieta płynna. Nie stosować u dzieci do ukończenia 12 roku życia.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Rzadko mogą wystąpić bóle brzucha, nudności. Przy przedawkowaniu uporczywa biegunka z objawami odwodnienia, niedoborem potasu i innych elektrolitów oraz atonia okrężnicy.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy chorujesz na cukrzycę.
Skutki uboczne X-Prep: Rzadko mogą wystąpić bóle brzucha, nudności. Przy przedawkowaniu uporczywa biegunka z objawami odwodnienia, niedoborem potasu i innych elektrolitów oraz atonia okrężnicy.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy chorujesz na cukrzycę.
Poinformuj lekarza gdy lek X-Prep: Gdy chorujesz na cukrzycę.
Dotyczy:
  • przewód pokarmowy,
  • kolonoskopia,
  • rektoskopia,
  • środki przeczyszczające.

Definicja Sennae fructi extractum: Co to jest X-Prep lek w Skutki uboczne X .