plus zoxin skutki uboczne co to znaczy
Definicja skład. Co to jest przeciwłojotokowe, przeciwłupieżowe. Stosowanie Zoxin Plus skutki.

Czy pomocne?

Leczenie Zoxin Plus

Nazwa zagraniczna Zoxin Plus:
Składniki leku Zoxin Plus: ketokonazol
Forma leku Zoxin Plus: szampon
Kategorie: Dermatologia
Specjalność: Dermatologia i wenerologia
Efekty pożądane Zoxin Plus
  • przeciwłojotokowe,
  • przeciwłupieżowe.
Podobne do Zoxin Plus:
  • Zoxin Plus, szampon przeciwłupieżowy, 100 ml,
  • Zoxin Plus, szampon przeciwłupieżowy, 6 ml, 6 saszetek.
Zamienniki Zoxin Plus:
Instrukcja Zoxin Plus stosowanie: Leczniczo i zapobiegawczo w łupieżu skóry głowy, łojotokowym zapaleniu skóry i łupieżu pstrym.DAWKOWANIE:Niewielką ilość szamponu nanieść na skórę głowy, wetrzeć i pozostawić na około 5 min, a następnie spłukać. W łupieżu zwykłym i łojotokowym zapaleniu skóry preparat stosuje się leczniczo 2 razy w tygodniu przez 2-4 tygodnie; profilaktycznie raz na 1-2 tygodnie. W łupieżu pstrym: leczniczo - raz dziennie przez 5 dni; profilaktycznie przed okresem letnim - raz dziennie przez kolejne 3 dni.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Może wystąpić pieczenie, swędzenie lub podrażnienie skóry, a także przetłuszczenie bądź przesuszenie włosów. Rzadko, głównie u pacjentów z chemicznie zniszczonymi lub z siwymi włosami, obserwowano odbarwienie włosów.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu lub przyjmujesz kortykosteroidy.
Dawkowanie Zoxin Plus: Niewielką ilość szamponu nanieść na skórę głowy, wetrzeć i pozostawić na około 5 min, a następnie spłukać. W łupieżu zwykłym i łojotokowym zapaleniu skóry preparat stosuje się leczniczo 2 razy w tygodniu przez 2-4 tygodnie; profilaktycznie raz na 1-2 tygodnie. W łupieżu pstrym: leczniczo - raz dziennie przez 5 dni; profilaktycznie przed okresem letnim - raz dziennie przez kolejne 3 dni.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Może wystąpić pieczenie, swędzenie lub podrażnienie skóry, a także przetłuszczenie bądź przesuszenie włosów. Rzadko, głównie u pacjentów z chemicznie zniszczonymi lub z siwymi włosami, obserwowano odbarwienie włosów.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu lub przyjmujesz kortykosteroidy.
Skutki uboczne Zoxin Plus: Może wystąpić pieczenie, swędzenie lub podrażnienie skóry, a także przetłuszczenie bądź przesuszenie włosów. Rzadko, głównie u pacjentów z chemicznie zniszczonymi lub z siwymi włosami, obserwowano odbarwienie włosów.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu lub przyjmujesz kortykosteroidy.
Poinformuj lekarza gdy lek Zoxin Plus: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu lub przyjmujesz kortykosteroidy.
Dotyczy:
  • łupież,
  • łojotokowe zapalenie skóry,
  • łojotok.

Definicja : Co to jest Zoxin Plus lek w Skutki uboczne Z .