wolne dziąsło co to znaczy
Co znaczy Dziąsło wolne u dentysty?. Definicja zęba. Dziąsło wolne tworzy rodzaj kołnierza dookoła.

Czy pomocne?

Definicja Dziąsło wolne

Co znaczy DZIĄSŁO WOLNE: Brzeżna część dziąsła, którą można odchylić od powierzchni zęba. Dziąsło wolne tworzy rodzaj kołnierza dookoła zęba

Definicja Dziąsło Wolne:
Co to jest Brzeżna część dziąsła, którą można odchylić od powierzchni zęba. Dziąsło wolne tworzy rodzaj kołnierza dookoła zęba dziąsło wolne co to jest.
Definicja Dziąsło Rogowaciejace:
Co to jest szyjkę anatomiczną zęba pokrywa wyrostki zębodołowe szczęki i żuchwy. W przekroju prowadzącym równolegle do długiej osi zęba, dziąsło ma kształt klina, w poprawnych warunkach j. ustnej, jeden brzeg dziąsło wolne definicja.
Definicja Kamień Nazębny:
Co to jest zmineralizowana (zwapniała) płytka nazębna. Powstawanie kamienia nazębnego z płytki nazębnej rozpoczyna się po kilkudziesięciu godzinach od ostatniego czyszczenia zębów. Kamień nazębny złożona jest dziąsło wolne co znaczy.
Definicja Brenemark:
Co to jest Brånemark, szwedzki naukowiec odkrył fakt, iż tytan potrafi integrować się z tkanką ludzką, w 1965 roku jako pierwszy wykonał zabieg na swoim pacjencie, któremu wówczas wszczepiony most służy dziąsło wolne słownik.
Definicja Most:
Co to jest protetyczne, może być zacementowany (stały) albo zaczepiony na sąsiednich zębach (ruchomy).Oba typy mostów stosuje się w celu uzupełnienia brakujących zębów i utraconego dziąsła. Mosty stałe dziąsło wolne znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: