easy abutment/snappy abutment co to znaczy
Co znaczy Easy Abutment/Snappy Abutment u dentysty?. Definicja wykorzystania zarówno przy.

Czy pomocne?

Definicja Easy Abutment/Snappy Abutment

Co znaczy EASY ABUTMENT/SNAPPY ABUTMENT: Łącznik wykonany w całości z tytanu. Najlepszy do wykorzystania zarówno przy pojedyńczej jak i przy wielokrotnej cementowanej odbudowie protetycznej. Odmianą Easy Abutment'u jest Snappy Abutment™ przeznaczony do tych samych celów, co wyżej wymieniony łącznik, lecz jest 1 mm krótszy.

Definicja Proteza Szkieletowa:
Co to jest fizjologicznie przenosząca siły żucia, trzon protezy wykonany jest z metalu, co sprawia, iż stabilnie i mocno trzyma się podłoża. Nie uszkadza przyzębia. Z punktu widzenia medycznego proteza easy abutment/snappy abutment co znaczy.
Definicja Przeszczep Łącznotkankowy:
Co to jest łącznej, przy regeneracji tkanek miękkich w celu na przykład zakrycia recesji dziąsła. Recesja dziąsła znaczy obnażenie powierzchni korzenia zęba z powodu ubytku tkanek przyzębia brzeżnego. Brzeg easy abutment/snappy abutment krzyżówka.
Definicja Metoda Tunelowa:
Co to jest jest zabieg chirurgiczny wykonywany przy pokryciu recesji wielu zębów. Chirurg wykonuje przeszczep płata śluzówkowego, pod którym powstaje tak zwany tunel. Naciągniecie dziąsła na odsłonięte szyjki easy abutment/snappy abutment co to jest.
Definicja Most Adhezyjny:
Co to jest zakotwiczony do filaru zębowego dzięki cementu. Odpowiednikiem takiego mostu jest most typu Maryland (przyklejany). Sposób ta pozwala „oszczędzić” tkankę zębów, a równocześnie pozwala wykonać trwałą easy abutment/snappy abutment słownik.
Definicja Szablon Chirurgiczny:
Co to jest chirurgiczny ma wygląd szyny albo protezy z otworami, które pozwalają na wprowadzenie implantów w miejscu i kierunku poprzez nas pożądanym. Szablon chirurgiczny pozwala w trakcie zabiegu na easy abutment/snappy abutment czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: