groovy co to znaczy
Co znaczy Groovy u dentysty?. Definicja  Dodatkowe rowki umieszczone na gwincie i kołnierzu.

Czy pomocne?

Definicja Groovy

Co znaczy GROOVY: Groovy to rodzaj ukształtowanej powierzchni implantu. Dodatkowe rowki umieszczone na gwincie i kołnierzu implantu pozwalają na: * zwiększają właściwości osseokondukcyjne kości * zwiększają stabilność implantu o 30% * utrzymuje poziom kości * swoboda w głębokości pozycjonowania implantu * dodatkowe rowki i powierzchnia TiUnite na całym implancie * gruby i krótki implant  

Definicja Zygoma:
Co to jest rozległymi zanikami kości szczęki stanowią wyzwanie dla implantologów. Rozległe przeszczepy kostne do zatok szczękowych wydłużają czas leczenia, zwiększają również prawdopodobieństwo braku groovy co to jest.
Definicja Łącznik Kulowy (Overdenture):
Co to jest kulką tak zwany overdenture stosuję się przy leczeniu całkowitego bezzębia protezami kotwiczonymi na implantach zakończonymi tak zwany kulką jest to protezy over- denture. Zaletami tych metod w groovy definicja.
Definicja PRP-Platelet Rich Plasma:
Co to jest plazma zawierająca sporą liczba trombocytów-koncentrat trombocytarny) PRP to jest nowoczesna metoda przygotowywania materiału kościotwórczego, dającego najlepszy sukces przy odbudowie kości groovy co znaczy.
Definicja Inne Alternatywy Odbudowy Kości:
Co to jest kościo - zastępczych można użyć własnej kości pacjenta. Kość pobiera się w miejscowym znieczuleniu z okolicy kąta żuchwy i z okolicy bródki (zobacz rysunek). Następnie taki pobrany fragment jest groovy słownik.
Definicja Powierzchnia Maszynowa:
Co to jest Rodzaj przygotowania powierzchni implantów do integracji z tkanką kostną groovy znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: