overdenture kulowy łącznik co to znaczy
Co znaczy Łącznik kulowy (overdenture) u dentysty?. Definicja przy leczeniu całkowitego bezzębia.

Czy pomocne?

Definicja Łącznik kulowy (overdenture)

Co znaczy ŁĄCZNIK KULOWY (OVERDENTURE): Łącznik zakończony "kulką" tak zwany overdenture stosuję się przy leczeniu całkowitego bezzębia protezami kotwiczonymi na implantach zakończonymi tak zwany kulką jest to protezy over- denture. Zaletami tych metod w porównaniu z metodami tradycyjnymi jest bardzo dobre zakotwiczenie protez, minusem jest ruchomość uzupełnień protetycznych. Ruchomość ta jest znacząca przy kulkach i belce opartej na 2 implantach zminimalizowana przy belce na 4 implantach.

Definicja Groovy:
Co to jest ukształtowanej powierzchni implantu. Dodatkowe rowki umieszczone na gwincie i kołnierzu implantu pozwalają na: * zwiększają właściwości osseokondukcyjne kości * zwiększają stabilność implantu o 30% * łącznik kulowy (overdenture) co znaczy.
Definicja Shorty:
Co to jest jakie są dostępne na rynku. Shorty są służące wszędzie tam, gdzie jest niewiele miejsca na przykład: między jamą ustną a zatoką, wtedy nie musimy podnosić zatoki, albo nad nerwem żuchwowym łącznik kulowy (overdenture) krzyżówka.
Definicja Bio Guide:
Co to jest produkowana z kolagenu wieprzowego. Budowa białkowa Bio-Gide'a przyspiesza mechanizm gojenia ran i umożliwia optymalną regenerację kości. Bio-Gide ulega stopniowemu rozkładowi następującemu w łącznik kulowy (overdenture) co to jest.
Definicja Procera Implant Bridge:
Co to jest PROCERA IMPLANT BRIDGE są wykonane z tego samego, co wszczepy obojętnego dla organizmu materiału - tytanu. Metal do mostów PROCERA jest wykonywany w Szwecji techniką frezowania z jednego krążka łącznik kulowy (overdenture) słownik.
Definicja Dziąsło Wolne:
Co to jest Brzeżna część dziąsła, którą można odchylić od powierzchni zęba. Dziąsło wolne tworzy rodzaj kołnierza dookoła zęba łącznik kulowy (overdenture) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: