bridge implant procera co to znaczy
Co znaczy Procera implant bridge u dentysty?. Definicja samego, co wszczepy obojętnego dla.

Czy pomocne?

Definicja Procera implant bridge

Co znaczy PROCERA IMPLANT BRIDGE: Mosty w systemie PROCERA IMPLANT BRIDGE są wykonane z tego samego, co wszczepy obojętnego dla organizmu materiału - tytanu. Metal do mostów PROCERA jest wykonywany w Szwecji techniką frezowania z jednego krążka tytanu. Gwarantuje to bardzo wysoką jakość wykonanego elementu i brak naprężeń przekazywanych na wszczepy (to jest jedna z przyczyn niepowodzeń w leczeniu implantologicznym). Mosty PROCERA możemy wykonywać również z poziomu łączników i w razie nierównoległości wszczepów. ((to jest mechanizm uzupełnień protetycznych na implantach, który jako jedyny z dostępnych na rynku jest wykonywany w technologii CAD-CAM. (Computer Aided Dental Design / Computer Aided Manufacturing) - komputerowo wspomagane projektowanie i wykonanie przedmiotów. 

Definicja PRP-Platelet Rich Plasma:
Co to jest plazma zawierająca sporą liczba trombocytów-koncentrat trombocytarny) PRP to jest nowoczesna metoda przygotowywania materiału kościotwórczego, dającego najlepszy sukces przy odbudowie kości procera implant bridge co to jest.
Definicja Korona Procera:
Co to jest gęsto spiekanego tlenku glinu o wysokiej czystości w połączeniu z licującą porcelaną. Producenci Procera All Ceram zapewniają wysoką wytrzymałość i właściwe dopasowanie czapeczek z gęsto spiekanego procera implant bridge definicja.
Definicja Pantomogram:
Co to jest twarzoczaszki, które pozwala ocenić stan i liczba kości mającej stanowić podłoże do implantacji a również zobaczyć w jakim stanie znajdują się sąsiadujące zęby. Zdjęcie pantomograficzne należy procera implant bridge co znaczy.
Definicja Zdjęcie Zęba:
Co to jest radiologiczne jest dodatkowym badaniem wykorzystywanym w stomatologii, umożliwiającym postawienie prawidłowego rozpoznania i umożliwiającym zaplanowanie dalszego leczenia. Obraz rentgenowski zębów i procera implant bridge słownik.
Definicja Biomateriały:
Co to jest zaniku kości własnej pacjenta, które wymaga wprowadzenia implantu odbudowującego w miejscu utraconego zęba, konieczne jest odbudowanie utraconej struktury kostnej. W razie zaniechania takiego procera implant bridge znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: