bridge implant procera co to znaczy
Co znaczy Procera implant bridge u dentysty?. Definicja samego, co wszczepy obojętnego dla.

Czy pomocne?

Definicja Procera implant bridge

Co znaczy PROCERA IMPLANT BRIDGE: Mosty w systemie PROCERA IMPLANT BRIDGE są wykonane z tego samego, co wszczepy obojętnego dla organizmu materiału - tytanu. Metal do mostów PROCERA jest wykonywany w Szwecji techniką frezowania z jednego krążka tytanu. Gwarantuje to bardzo wysoką jakość wykonanego elementu i brak naprężeń przekazywanych na wszczepy (to jest jedna z przyczyn niepowodzeń w leczeniu implantologicznym). Mosty PROCERA możemy wykonywać również z poziomu łączników i w razie nierównoległości wszczepów. ((to jest mechanizm uzupełnień protetycznych na implantach, który jako jedyny z dostępnych na rynku jest wykonywany w technologii CAD-CAM. (Computer Aided Dental Design / Computer Aided Manufacturing) - komputerowo wspomagane projektowanie i wykonanie przedmiotów. 

Definicja Pantomogram:
Co to jest twarzoczaszki, które pozwala ocenić stan i liczba kości mającej stanowić podłoże do implantacji a również zobaczyć w jakim stanie znajdują się sąsiadujące zęby. Zdjęcie pantomograficzne należy procera implant bridge co znaczy.
Definicja Zygoma:
Co to jest rozległymi zanikami kości szczęki stanowią wyzwanie dla implantologów. Rozległe przeszczepy kostne do zatok szczękowych wydłużają czas leczenia, zwiększają również prawdopodobieństwo braku procera implant bridge krzyżówka.
Definicja Dziąsło Wolne:
Co to jest Brzeżna część dziąsła, którą można odchylić od powierzchni zęba. Dziąsło wolne tworzy rodzaj kołnierza dookoła zęba procera implant bridge co to jest.
Definicja Powierzchnia Maszynowa:
Co to jest Rodzaj przygotowania powierzchni implantów do integracji z tkanką kostną procera implant bridge słownik.
Definicja Systemy Implantologiczne:
Co to jest ok. sześciuset trzydziestu mechanizmów implantologicznych. Co roku 30 % z nich znika i pojawiają się nowe. W Polsce stosowanych jest aktualnie ok. trzydziestu mechanizmów. Na swoje potrzeby możemy procera implant bridge czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: