speedy co to znaczy
Co znaczy Speedy u dentysty?. Definicja kondensowanie kości na boki, implanty działają jak.

Czy pomocne?

Definicja Speedy

Co znaczy SPEEDY: Implant o nowym kształcie pozwalający na mocne kondensowanie kości na boki, implanty działają jak osteotomy. NobelSpeedy™ Replace wewnętrzne połączenie NobelSpeedy™ Groovy, Shorty zewnętrzne połączenie NobelSpeedy™: działają jak osteotom doskonała stabilizacja nawet w bardzo rzadkiej kości prosta procedura uniwersalny, samogwintujący implant dwu-kawałkowy implant z sześciokątnym wspornikiem łaczącym łatwy sposób wszczepienia wierzchołek implantu ma rozcięcia a mała średnica ułatwia wszczepienie implantu mała średnica ułatwia przygotowanie do natychmiastowej funkcji jest to odbudowa protetyczna.

Definicja Obciążenie Natychmiastowe:
Co to jest zastanych warunków w jamie ustnej  umieszczamy implant, po wszczepieniu w kość, jeśli stabilność pierwotna jest poprawna obciążamy na tej samej wizycie odbudową protetyczną, przykręcamy natychmiast  speedy co to jest.
Definicja Przeszczepienie Płata Podśluzówkowego:
Co to jest Zabieg opierający na wycięciu fragmentu tkanki łącznej z podniebienia i wszczepieniu jej na odsłonięte szyjki zębowe speedy definicja.
Definicja Most:
Co to jest protetyczne, może być zacementowany (stały) albo zaczepiony na sąsiednich zębach (ruchomy).Oba typy mostów stosuje się w celu uzupełnienia brakujących zębów i utraconego dziąsła. Mosty stałe speedy co znaczy.
Definicja Bio Guide:
Co to jest produkowana z kolagenu wieprzowego. Budowa białkowa Bio-Gide'a przyspiesza mechanizm gojenia ran i umożliwia optymalną regenerację kości. Bio-Gide ulega stopniowemu rozkładowi następującemu w speedy słownik.
Definicja Aparat Rentgenowski:
Co to jest rentgenowskie umożliwia lekarzowi podjęcie właściwej decyzji o wyborze leczenia, jest niezbędne w czasie leczenia kanałowego (z racji na konieczność uwidocznienia struktury kanałów korzeniowych przed speedy znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: