komputerowa tomografia co to znaczy
Co znaczy Tomografia Komputerowa u dentysty?. Definicja do diagnostyki trudnych przypadków, jak.

Czy pomocne?

Definicja Tomografia Komputerowa

Co znaczy TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA: Dostarcza  materiału do wizualizacji 3D. Badanie niezbędne do diagnostyki trudnych przypadków, jak także pozwala uniknąć niespodzianek, które mogą nas zaskoczyć po diagnostyce pantomograficznej. Niezbędne przy diagnostyce i planowaniu leczenia systemami takimi jak Nobel Guide i Simplant.

Definicja Most:
Co to jest protetyczne, może być zacementowany (stały) albo zaczepiony na sąsiednich zębach (ruchomy).Oba typy mostów stosuje się w celu uzupełnienia brakujących zębów i utraconego dziąsła. Mosty stałe tomografia komputerowa co to jest.
Definicja Pantomogram:
Co to jest twarzoczaszki, które pozwala ocenić stan i liczba kości mającej stanowić podłoże do implantacji a również zobaczyć w jakim stanie znajdują się sąsiadujące zęby. Zdjęcie pantomograficzne należy tomografia komputerowa definicja.
Definicja Proteza Osiadająca:
Co to jest być wykorzystywana w razie bezzębia albo jako uzupełnienie tymczasowe po ekstrakcji (tak zwany natychmiastówka). Natychmiastówka zastosowana po usunięciu zębów polepsza gojenie, minimalizuje zanik tomografia komputerowa co znaczy.
Definicja TiUnite:
Co to jest Unite w powiększeniu mikroskopu elektronowego To jest powierzchnia implantów Nobel Biocare, która poddawana procesowi piaskowania grubymi ziarnami skutkuje uzyskanie porowatej makrostruktury tytanu tomografia komputerowa słownik.
Definicja Korona Procera:
Co to jest gęsto spiekanego tlenku glinu o wysokiej czystości w połączeniu z licującą porcelaną. Producenci Procera All Ceram zapewniają wysoką wytrzymałość i właściwe dopasowanie czapeczek z gęsto spiekanego tomografia komputerowa znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: