zatrzask co to znaczy
Co znaczy Zatrzask u dentysty?. Definicja powszechnie służące zapięcie w odzieży. Może być.

Czy pomocne?

Definicja Zatrzask

Co znaczy ZATRZASK: To rodzaj zamocowania protetycznego, przypominający powszechnie służące zapięcie w odzieży. Może być montowane w brakach międzyzębowych  do pojedynczych zębów filarowych.

Definicja Sterowana Regeneracja Tkanki:
Co to jest w chirurgii stomatologicznej, które przy wykorzystaniu konkretnych materiałów prowadzą do odtworzenia struktur i funkcji utraconych tkanek przyzebia albo samej kości wyrostka zębodołowego. Metoda zatrzask co znaczy.
Definicja System Locator:
Co to jest protez całkowitych. Alternatywa dla zaczepów kulowych. Pozwala na natychmiastowe obciążenie implantów. Pozwalają na znakomite podniesienie komfortu użytkowania ruchomych protez. Retencje zapewniają zatrzask krzyżówka.
Definicja Osteointegracja:
Co to jest biologiczne, które określa zjawisko pełnego wgojenia martwego, metalowego elementu w żywą kość. Prościej mówiąc jest procesem wytwarzania trwałego zespolenia między kością a tytanowym wszczepem zatrzask co to jest.
Definicja TiUnite:
Co to jest Unite w powiększeniu mikroskopu elektronowego To jest powierzchnia implantów Nobel Biocare, która poddawana procesowi piaskowania grubymi ziarnami skutkuje uzyskanie porowatej makrostruktury tytanu zatrzask słownik.
Definicja Proteza Overdenture:
Co to jest protezy ruchomej, całkowitej, która osadzona jest na filarach (implanty, odpowiednio spreparowane swoje zęby pacjenta), dzięki czemu trzymanie się takiego rodzaju protez jest bardzo dobre.   zatrzask czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: