endorfiny co to znaczy
Definicja ENDORFINY w domu. Jak leczyć innych tkankach, które działają podobnie jak alkaloidy.

Czy pomocne?

Jak leczyć Endorfiny

Definicja ENDORFINY: to grupa substancji peptydowych produkowanych w mózgu i innych tkankach, które działają podobnie jak alkaloidy opioidowe, na przykład morfiny. Nazywane są także hormonami szczęścia - mają działanie przeciwbólowe, wywołują dobre samopoczucie, zadowolenie i tak zwany stany euforyczne. 

Definicja Ejakulacja:
Co to jest nasienia. To jest odruch rdzeniowy, uruchamiany poprzez drażnienie receptorów żołędzi prącia. Objętość ejakulatu wynosi od 2 do 6 ml, a liczba plemników w 1 ml osiąga wartość nawet 100 mln endorfiny co to jest.
Definicja Erekcja:
Co to jest erectio) albo wzwód jest procesem polegającym na usztywnieniu i powiększeniu się narządu zbudowanego z tkanek jamistych z powodu zwiększonego dopływu i zmniejszonego odpływu krwi z organu. Określenia endorfiny definicja.
Definicja ECHO Serca (Echokardiogram):
Co to jest najużyteczniejszych badań mięśnia sercowego. Używane są w nim ultradźwięki, a więc fale dźwiękowe o wyższej częstotliwości niż jesteśmy w stanie usłyszeć, które odbijając się od różnych struktur endorfiny co znaczy.
Definicja Eksteroreceptory:
Co to jest to wszystkie receptory odbierające bodźce ze środowiska zewnętrznego, które następnie są przetwarzane na impulsy nerwowe i przesyłane do centralnego układu nerwowego endorfiny słownik.
Definicja Encefalopatia Nadciśnieniowa:
Co to jest mózgowych objawiająca się jako powikłanie ciężkiego nadciśnienia, przybierające postać ostrą bądź podostrą. Potencjalnie jest zaburzeniem odwracalnym i w dobie współczesnych sposobów leczenia rzadko endorfiny znaczenie.

Definicja Endorfiny w Słownik na E .

  • Dodano:
  • Autor: