mozaikowatość mozaicyzm co to znaczy
Definicja MOZAICYZM (MOZAIKOWATOŚĆ) w domu. Jak leczyć u jednego osobnika. Może być mozaikowatość.

Czy pomocne?

Jak leczyć Mozaicyzm (mozaikowatość)

Definicja MOZAICYZM (MOZAIKOWATOŚĆ): występowanie różnych linii komórkowych o innych genotypach u jednego osobnika. Może być mozaikowatość komórkowa, kiedy pojedyncza tkanka złożona jest z komórek różnych linii albo mozaikowatość tkankowa, gdzie różne tkanki tego samego organizmu pochodzą z odrębnych linii komórkowych.

Definicja Mutacja:
Co to jest bezkierunkowa zmiana w materiale genetycznym organizmu. Jeżeli dotyczy komórek somatycznych, to nie dziedziczy się na następne pokolenia. Gdy zmiana znajduje się w komórkach rozrodczych, tj mozaicyzm (mozaikowatość) co to jest.
Definicja Małopłytkowość:
Co to jest  to pomniejszenie liczby płytek krwi (trombocytów). Może być wywołana mozaicyzm (mozaikowatość) definicja.
Definicja Mutacja Punktowa (Genowa):
Co to jest materiału genetycznego (jego budowy chemicznej) obejmująca region najczęściej kilku-kilkunastu par nukleotydów. Zmiana dotyczy zamiany, dodania albo wypadnięcia fragmentu DNA albo RNA. Regularnie mozaicyzm (mozaikowatość) co znaczy.
Definicja Międzymózgowie:
Co to jest obejmuje wzgórze, stanowiące kluczowy ośrodek podkorowy czucia, i podwzgórze. Region ten warunkuje spełnianie wszystkich czynności zależnych od autonomicznego układu nerwowego, na przykład połykanie mozaicyzm (mozaikowatość) słownik.
Definicja Menopauza:
Co to jest terminologii medycznej znaczy ostatnie krwawienie miesiączkowe, po którym poprzez przynajmniej 12 miesięcy miesiączka już nie występuje. U kobiet w Polsce ostatnia miesiączka przeważnie występuje mozaicyzm (mozaikowatość) znaczenie.

Definicja Mozaicyzm (mozaikowatość) w Słownik na M .

  • Dodano:
  • Autor: