mozaikowatość mozaicyzm co to znaczy
Definicja MOZAICYZM (MOZAIKOWATOŚĆ) w domu. Jak leczyć u jednego osobnika. Może być mozaikowatość.

Czy pomocne?

Jak leczyć Mozaicyzm (mozaikowatość)

Definicja MOZAICYZM (MOZAIKOWATOŚĆ): występowanie różnych linii komórkowych o innych genotypach u jednego osobnika. Może być mozaikowatość komórkowa, kiedy pojedyncza tkanka złożona jest z komórek różnych linii albo mozaikowatość tkankowa, gdzie różne tkanki tego samego organizmu pochodzą z odrębnych linii komórkowych.

Definicja Mały Obieg (Płucny):
Co to jest najważniejszych sieci naczyń krwionośnych ludzkiego organizmu. Jego funkcją jest natlenienie krwi spływającej z całego organizmu przez przepompowanie jej poprzez naczynia włosowate pęcherzyków mozaicyzm (mozaikowatość) co znaczy.
Definicja Mukowiscydoza (CF):
Co to jest choroba genetyczna gruczołów zewnątrzwydzielniczych, pierwotnie obejmująca układ trawienny i oddechowy, zwykle charakteryzująca się przewlekła obturacyjną chorobą płuc, niewydolnością mozaicyzm (mozaikowatość) krzyżówka.
Definicja Menopauza:
Co to jest terminologii medycznej znaczy ostatnie krwawienie miesiączkowe, po którym poprzez przynajmniej 12 miesięcy miesiączka już nie występuje. U kobiet w Polsce ostatnia miesiączka przeważnie występuje mozaicyzm (mozaikowatość) co to jest.
Definicja Mieszek Włosowy:
Co to jest naskórku sięgające do poziomu skóry właściwej, gdzie znajduje się korzeń włosa. Wewnątrz znajduje się cebulka włosa. Do mieszka zewnętrznie przytwierdzone są mięśnie, dzięki którym można stroszyć mozaicyzm (mozaikowatość) słownik.
Definicja Miazga:
Co to jest Miazgą nazywamy galaretowatą tkankę łączną, która wypełnia komorę zęba i kanały korzeniowe. Pełni ona funkcję obronną mozaicyzm (mozaikowatość) czym jest.

Definicja Mozaicyzm (mozaikowatość) w Słownik na M .

  • Dodano:
  • Autor: