adiuwant co to znaczy
Czym jest ADIUWANT. Medycyna łącząc się z antygenem, nieswoiście modyfikuje (zwykle wzmacnia.

Czy pomocne?

Co to jest ADIUWANT

Co oznacza ADIUWANT: - substancja wielkocząsteczkowa, na przykład białko, która, łącząc się z antygenem, nieswoiście modyfikuje (zwykle wzmacnia) odpowiedź immunologiczną.
Definicja ANATOMIA:
Co to jest się badaniem wewnętrznej budowy roślin, zwierząt i człowieka. Badania anatomiczne mogą być prowadzone z użyciem mikroskopu (a. mikroskopowa) albo bez jego użycia (a. makroskopowa). Jeżeli badania adiuwant co znaczy.
Definicja APOZYCJA:
Co to jest opierający na nakładaniu się następnych warstw na powierzchni warstw już istniejących. Na zasadzie a. rosną u zwierząt na przykład rybie łuski cykloidalne (stąd sposobność określania wieku zwierzęcia adiuwant krzyżówka.
Definicja AKTYWNE MIEJSCE:
Co to jest aktywne centrum) - specyficzny region enzymu zdolny do wiązania jednego albo większej liczby substratów i katalizowania reakcji chemicznej adiuwant co to jest.
Definicja ANTYPORT:
Co to jest transport w poprzek błony dwóch różnych cząsteczek w przeciwnych kierunkach, na przykład odkomórkowy transport jonów sodu i dokomórkowy potasu przy udziale ATP?azy zależnej od sodu i potasu. Zobacz adiuwant słownik.
Definicja AKCEPTOR:
Co to jest biochemii: substancja, cząsteczka związku chemicznego albo atom zdolny do przyłączenia innej substancji, cząsteczki, związku chemicznego albo cząstki (na przykład elektronu); w reakcjach adiuwant czym jest.

Czym jest ADIUWANT znaczenie na Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: