efemeryda co to znaczy
Czym jest EFEMERYDA. Medycyna rośliny o bardzo krótkim cyklu życiowym, kwitnące i owocujące.

Czy pomocne?

Co to jest EFEMERYDA

Co oznacza EFEMERYDA: - 1. forma życiowa roślin kwiatowych: drobne, zielne rośliny o bardzo krótkim cyklu życiowym, kwitnące i owocujące najwyżej kilka tygodni po skiełkowaniu; raczej rośliny stepowe albo pustynne, również rośliny wczesnowiosenne klimatu umiarkowanego; 2. dorosła postać jętki, żyjąca kilka godz. i nie pobierająca pokarmu.
Definicja EPIBLEMA:
Co to jest zobacz ryzoderma efemeryda co znaczy.
Definicja EURYTOPOWE ORGANIZMY:
Co to jest organizmy mogące bez szkody znosić duże wahania czynników środowiskowych, mające szeroki zakres tolerancji na przykład w odniesieniu zarówno do na przykład temperatury, jak i wilgotności, oświetlenia efemeryda krzyżówka.
Definicja EKSPLANTAT:
Co to jest medycynie: wycinek z narządu (również roślinnego) hodowany pozaustrojowo, na pożywce; może służyć do celów diagnostycznych (na przykład rozpoznawanie zmian nowotworowych) albo do hodowli tkanek. W efemeryda co to jest.
Definicja EFYRA:
Co to jest u krążkopławów: wolno żyjąca, drobna larwa przypominająca pokrojem i budową wewnętrzną formy dorosłe efemeryda słownik.
Definicja ELASTYNA:
Co to jest białko wchodzące w skład międzykomórkowej substancji tkanki łącznej; łańcuchy podjednostek e. tworzą przestrzenną sieć; e. jest kluczowym, rozciągliwym składnikiem włókien elastycznych efemeryda czym jest.

Czym jest EFEMERYDA znaczenie na Słownik na E .

  • Dodano:
  • Autor: