położenie proksymalne co to znaczy
Czym jest PROKSYMALNE POŁOŻENIE. Medycyna zaczepienia, na przykład ustalenie dolnej części zawiązka.

Czy pomocne?

Co to jest PROKSYMALNE POŁOŻENIE

Co oznacza PROKSYMALNE POŁOŻENIE: - położenie w pobliżu nasady danego organu lub miejsca zaczepienia, na przykład ustalenie dolnej części zawiązka liściowego lub fragmentu chromosomu przylegającego do centromeru. Zobacz dystalne położenie.
Definicja PAS BARKOWY:
Co to jest zobacz barkowy pas proksymalne położenie co znaczy.
Definicja PLINIUSZ STARSZY:
Co to jest Rzymianin; w I w. p.n.e.,w Historii naturalnej opisał całokształt wiedzy przyrodniczej swoich czasów proksymalne położenie krzyżówka.
Definicja PIRYMIDYNY:
Co to jest pirymidynowe) - decydujący, obok → puryn, składnik → nukleotydów i kwasów nukleinowych. W DNA występują cytozyna (C) i tymina (T), a w RNA cytozyna (C) i uracyl (U). W sensie chemicznym zasady proksymalne położenie co to jest.
Definicja PODZIAŁ KOMÓRKI:
Co to jest komórek potomnych; może być równocenny - gdy powstające komórki są jednakowej wielkości, albo mieć postać pączkowania, gdy powstające komórki wyraźnie różnią się wielkością. U eukariontów mechanizm p proksymalne położenie słownik.
Definicja PEPTYDY:
Co to jest cykliczne związki powstałe poprzez połączenie dwóch do kilkudziesięciu cząsteczek aminokwasów wiązaniami peptydowymi; jeżeli liczba cząsteczek aminokwasów nie przekracza 10, przyjęto używać ustalenie proksymalne położenie czym jest.

Czym jest PROKSYMALNE POŁOŻENIE znaczenie na Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: