plus enamel co to znaczy
Co znaczy Enamel Plus HFO. Czym jest opalescencyjny mechanizm kompozytowy stworzony poprzez.

Czy pomocne?

Definicja Enamel Plus HFO

Co znaczy ENAMEL PLUS HFO: Enamel Plus HFO - hybrydowy, fluorescencyjny, opalescencyjny mechanizm kompozytowy stworzony poprzez Profesjonalistę dla Profesjonalistów.
mechanizm stworzony wedle wymogami i oczekiwaniami Dr Lorenzo Vaniniego. Doskonale dostosowany do pracy zarówno techniką warstwową - gwarantuje perfekcyjną imitację naturalnych tkanek, jak i do pracy w szybki i ekonomiczny sposób - metoda uproszczona. NAJTRUDNIEJSZE JEST CZYNIENIE RZECZY TRUDNYCH PROSTYMI
ENAMEL PLUS HFO KWINTESENCJA DOSKONAŁOŚCI I PROSTOTA
Gruntownie przemyślany - nie zawiera niepotrzebnych kolorów, nie stwarza ograniczeń w pracy. Białe plamki zaburzonej mineralizacji, przezierności przy brzegach siecznych, przebarwienia, czy sukces zakończenia brzegu siecznego z Enamelem odtworzysz bez trudu - a to dopiero początek!
Uniwersalny - do pracy w zębach przednich i bocznych. Twardy, odporny na ścieranie, idealnie się poleruje, nie przebarwia. Dodatkowa zaleta to kontrast na zdjęciach rtg.
Wspólny
mechanizm dla gabinetu i laboratorium - doskonały do pracy sposobem bezpośrednią i pośrednią inley, onley, licówki, korony, mosty kompozytowe również na metalu.
Ekonomiczny - produkowany z najwyższej jakości żywic - 5 lat przydatności do użycia. Oparty jedynie na 15 kolorach, nie wymusza zakupu strzykawek z kolorami, których nie będzecie używać. UD - uniwersalna zębina, GE - szkliwo powierzchniowe , O - opalescencyjne szkliwa do brzegu siecznego, I - intesywnie białe szkliwa na przykład do odtworzenia plamek. ] Dodatkowo do dyspozycji Enamel Stain fluorescencyjne farbki do charakteryzacji wypełnień.
Na świecie znany już od wielu lat, w stanach zjednoczonych ameryki pod nazwą Vitalescence:
mechanizm Enamel Plus HFO
złożona jest z :
GE SZKLIWO POWIERZCHNIOWE
3 białe - DZIECI
2 naturalne - DOROŚLI
1 szare - STARSI
O SZKLIWA OPALESCENCYJNE
(do brzegu siecznego)
OBN - blue natural - błękit naturalny
OW - white - białe
OA - amber - bursztynowe
I INTENSYWNIE BIAŁE SZKLIWA
(zaburzona mineralizacja)
IM- milky- mleczne
IW - white - białe
UD - UNIWERSALNA ZĘBINA Jeden uniwersalny kolor naturalnej zębiny w siedmiu odcieniach. Powstały przez udoskonalenie barwy A, koresponduje z nią przy doborze koloru. UD1(A1), UD2(A2), UD3(A3), UD 3,5 (A 3,5), UD4(A4), UD5, UD6
Prezentacje:
http://www.micerdent.pl/index.php?what=stomatolog&mode=tresc&id_kat_stomatolog=59
Techniki Pracy:
http://www.micerdent.pl/index.php?what=stomatolog&mode=tresc&id_kat_stomatolog=55
http://www.youtube.com/watch?v=462BkyGMkEA&feature=related
http://www.micerdent.pl/
http://www.micerium.it/
Definicja Elementy Retencyjne:
Co to jest przedmioty utrzymujące składają się z części wewnętrznej /matrycy/ znajdującej się najczęściej w koronie i części zewnętrznej /patrycy/ połączonej z protezą, Rodzaje zamki zasuwy zatrzaski rygle enamel plus hfo co znaczy.
Definicja Ekstrakcja:
Co to jest Wprowadznie 2 wskazania 2.1 zachowawcze 2.2 protetyczne 2.3 ortodontyczne 2.4 peridontologiczne 2.5 chirurgiczne 2.6 jatrogenne 2.7 doraźne 2.8 ogólnoustrojowe 3 przeciwwskazania 3.1 względne 3.2 enamel plus hfo krzyżówka.
Definicja Eyelet:
Co to jest zaczep oczkowy enamel plus hfo co to jest.
Definicja Etyka:
Co to jest Pozabiegowe niepowodzenie w leczeniu przy prawidłowym działaniu lekarza. Błąd W Sztuce Lekarskiej niepowodzenie w leczeniu uznane poprzez biegłego sądowego za rażące odejście od standardów enamel plus hfo słownik.
Definicja Eugenol:
Co to jest 2-metoksy-4-allilofenol ; 1-hydroksy-2-metoksy-4-allilobenzen ; 4-allilo-2-metoksyfenol/ działa bakteriobójczo i znieczulająco,ulega resorpcji,jest alergenem, Związek z grupy terpenów,jest pochodną enamel plus hfo czym jest.

Czym jest Enamel Plus HFO znaczenie w Słownik na E .

  • Dodano:
  • Autor: