alomide skutki uboczne co to znaczy
Definicja Lodoxamidum skład. Co to jest przeciwalergiczne. Stosowanie Alomide skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie Alomide

Nazwa zagraniczna Alomide:Lodoxamidum
Składniki leku Alomide: lodoksamid
Forma leku Alomide: krople do oczu
Kategorie:Narządy wzroku i słuchu
Specjalność:
  • Okulistyka,
  • Alergologia.
Efekty pożądane Alomideprzeciwalergiczne
Podobne do Alomide: Alomide, 0,1%, krople do oczu, 5 ml
Zamienniki Alomide:
Instrukcja Alomide stosowanie:Choroby oczu o podłożu alergicznym: alergiczne zapalenie spojówek (sezonowe i całoroczne).DAWKOWANIE:Zakraplać do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Nie stosować u dzieci do 3 roku życia. Nie stosować u pacjentów używających soczewek kontaktowych (założenie soczewek możliwe jest po upływie kilku godzin od przerwania leczenia).MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Niekiedy bezpośrednio po podaniu leku mogą wystąpić przemijające objawy takie jak: pieczenie, kłucie, swędzenie, łzawienie. Rzadko mogą wystąpić zawroty głowy z uderzeniami gorąca.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy nosisz soczewki kontaktowe.
Dawkowanie Alomide:Zakraplać do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Nie stosować u dzieci do 3 roku życia. Nie stosować u pacjentów używających soczewek kontaktowych (założenie soczewek możliwe jest po upływie kilku godzin od przerwania leczenia).MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Niekiedy bezpośrednio po podaniu leku mogą wystąpić przemijające objawy takie jak: pieczenie, kłucie, swędzenie, łzawienie. Rzadko mogą wystąpić zawroty głowy z uderzeniami gorąca.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy nosisz soczewki kontaktowe.
Skutki uboczne Alomide:Niekiedy bezpośrednio po podaniu leku mogą wystąpić przemijające objawy takie jak: pieczenie, kłucie, swędzenie, łzawienie. Rzadko mogą wystąpić zawroty głowy z uderzeniami gorąca.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy nosisz soczewki kontaktowe.
Poinformuj lekarza gdy lek Alomide:Gdy nosisz soczewki kontaktowe.
Dotyczy:
  • okulista,
  • spojówki,
  • alergia,
  • alergiczne zapalenie spojówek,
  • alergen.

Definicja Lodoxamidum: Co to jest Alomide lek w Skutki uboczne A .