esseliv skutki uboczne co to znaczy
Definicja Phospholipidum essentiale skład. Co to jest ochronnie na wątrobę, regeneruje wątrobę.

Czy pomocne?

Leczenie Esseliv

Nazwa zagraniczna Esseliv: Phospholipidum essentiale
Składniki leku Esseliv: fosfolipidy z nasion soi
Forma leku Esseliv: kapsułki
Kategorie: Przewód pokarmowy i metabolizm
Specjalność:
  • Medycyna rodzinna,
  • Gastroenterologia,
  • Choroby wewnętrzne.
Efekty pożądane Esseliv
  • ochronnie na wątrobę,
  • regeneruje wątrobę.
Podobne do Esseliv: Esseliv, kapsułki twarde, 300 mg, 50 szt
Zamienniki Esseliv: Essentiale forte, kapsułki, 300 mg, 50 szt (RHONE POULENC RORER)
Instrukcja Esseliv stosowanie: Ostre i przewlekłe choroby wątroby, w tym poalkoholowe uszkodzenia wątroby, toksyczne i polekowe uszkodzenia wątroby i przewlekłe zapalenie wątroby. Wspomagająco w leczeniu zaburzeń czynnościowych wątroby, dróg żółciowych oraz kamicy żółciowej. Preparat jest nieskuteczny w przypadku nieodwracalnych zmian w wątrobie (marskość, wirusowe zapalenie wątroby).DAWKOWANIE:Doustnie przed posiłkiem lub w trakcie posiłku. Dorośli - początkowo 600 mg 3 razy na dobę, w leczeniu podtrzymującym 3 razy na dobę 300 mg (kapsułki należy połykać w całości). Dzieci: 30 mg/kg masy ciała (w razie konieczności dzielenia kapsułki jej zawartość należy rozpuścić w niewielkiej ilości mleka lub wody).MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Występują rzadko i ograniczają się do łagodnych objawów ze strony przewodu pokarmowego (w tym nudności, wolne stolce, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej).POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dawkowanie Esseliv: Doustnie przed posiłkiem lub w trakcie posiłku. Dorośli - początkowo 600 mg 3 razy na dobę, w leczeniu podtrzymującym 3 razy na dobę 300 mg (kapsułki należy połykać w całości). Dzieci: 30 mg/kg masy ciała (w razie konieczności dzielenia kapsułki jej zawartość należy rozpuścić w niewielkiej ilości mleka lub wody).MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Występują rzadko i ograniczają się do łagodnych objawów ze strony przewodu pokarmowego (w tym nudności, wolne stolce, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej).POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Skutki uboczne Esseliv: Występują rzadko i ograniczają się do łagodnych objawów ze strony przewodu pokarmowego (w tym nudności, wolne stolce, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej).POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Poinformuj lekarza gdy lek Esseliv: Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dotyczy:
  • hepatocyt,
  • wątroba,
  • regeneracja wątroby,
  • ochrona wątroby.

Definicja Phospholipidum essentiale: Co to jest Esseliv lek w Skutki uboczne E .