hipertoniczny spray marimer co to znaczy
Definicja skład. Co to jest łagodnie oczyszcza jamy nosowe, udrażnia nos. Stosowanie Marimer Spray.

Czy pomocne?

Leczenie Marimer Spray Hipertoniczny

Nazwa zagraniczna Marimer Spray Hipertoniczny:
Składniki leku Marimer Spray Hipertoniczny: woda morska
Forma leku Marimer Spray Hipertoniczny: aerozol do nosa
Kategorie: Wyroby medyczne
Specjalność:
  • Pediatria,
  • Medycyna rodzinna,
  • Otolaryngologia.
Efekty pożądane Marimer Spray Hipertoniczny
  • łagodnie oczyszcza jamy nosowe,
  • udrażnia nos.
Podobne do Marimer Spray Hipertoniczny: Marimer, spray oczyszczający, woda morska do nosa, roztwór hipertoniczny, 50 ml
Zamienniki Marimer Spray Hipertoniczny:
Instrukcja Marimer Spray Hipertoniczny stosowanie: Do oczyszczenia nosa, do udrażniania zatkanego nosa, jako uzupełnienie leczenia infekcji górnych dróg oddechowych do stosowania powyżej 18 miesiąca życia.DAWKOWANIE:Zewnętrznie, 1 do 2 dawek do każdego nozdrza, 1 do 3 razy dziennie w zależności od potrzeb. Włożyć końcówkę do nosa. Przechylić głowę na bok i rozpylić spray do górnego nozdrza. Powtórzyć to samo z drugim nozdrzem. Wyprostować głowę, aby wydzieliny spłynęły, następnie wytrzeć nadmiar roztworu (niemowlęta) lub wydmuchać nos (dzieci i dorośli). Przed użyciem u dziecka poniżej 18 miesiąca życia, należy zasięgnąć porady lekarza.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Uczucie pieczenia lub przejściowego podrażnienia może pojawić się na początku używania.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na wodę morską, cierpisz na choroby powodujące zwężenie dróg oddechowych (np. astmę). 
Dawkowanie Marimer Spray Hipertoniczny: Zewnętrznie, 1 do 2 dawek do każdego nozdrza, 1 do 3 razy dziennie w zależności od potrzeb. Włożyć końcówkę do nosa. Przechylić głowę na bok i rozpylić spray do górnego nozdrza. Powtórzyć to samo z drugim nozdrzem. Wyprostować głowę, aby wydzieliny spłynęły, następnie wytrzeć nadmiar roztworu (niemowlęta) lub wydmuchać nos (dzieci i dorośli). Przed użyciem u dziecka poniżej 18 miesiąca życia, należy zasięgnąć porady lekarza.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Uczucie pieczenia lub przejściowego podrażnienia może pojawić się na początku używania.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na wodę morską, cierpisz na choroby powodujące zwężenie dróg oddechowych (np. astmę). 
Skutki uboczne Marimer Spray Hipertoniczny: Uczucie pieczenia lub przejściowego podrażnienia może pojawić się na początku używania.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na wodę morską, cierpisz na choroby powodujące zwężenie dróg oddechowych (np. astmę). 
Poinformuj lekarza gdy lek Marimer Spray Hipertoniczny: Gdy masz nadwrażliwość na wodę morską, cierpisz na choroby powodujące zwężenie dróg oddechowych (np. astmę). 
Dotyczy:
  • woda morska,
  • zatkany nos,
  • katar,
  • nos.

Definicja : Co to jest Marimer Spray Hipertoniczny lek w Skutki uboczne M .