nivalin skutki uboczne co to znaczy
Definicja Galantamini hydrobromidum skład. Co to jest kurczliwość mięśni szkieletowych, powoduje.

Czy pomocne?

Leczenie Nivalin

Nazwa zagraniczna Nivalin:Galantamini hydrobromidum
Składniki leku Nivalin: galantamina
Forma leku Nivalin: roztwór do wstrzykiwań
Kategorie:Ośrodkowy układ nerwowy
Specjalność:
  • Neurologia,
  • Chirurgia ogólna.
Efekty pożądane Nivalin
  • ułatwia przewodnictwo w układzie nerwowym,
  • wzmaga kurczliwość mięśni szkieletowych,
  • powoduje skurcze mięśni gładkich.
Podobne do Nivalin:
  • Nivalin, 0,005g/ml, inj., 1 amp (PHARMACHIM),
  • Nivalin, iniekcje, 2,5 mg / 1 ml, 10 ampułek,
  • Nivalin, iniekcje, 5 mg / 1 ml, 10 ampułek.
Zamienniki Nivalin:
Instrukcja Nivalin stosowanie:W anestezjologii i chirurgii w celu uniknięcia działania środków wywołujących blok niedepolaryzacyjny (środki kurarynowe), w leczeniu pooperacyjnej atonii pęcherza moczowego i jelit, w neurologii, w miastenii i miopatiach, w chorobach przebiegających z uszkodzeniem nerwów obwodowych i z upośledzeniem przewodzenia bodżców nerwowych, w przygotowaniu do cholecystografii i cholangiografii (badanie dróg żółciowych).DAWKOWANIE:Lek podaje się podskórnie, domięśniowo lub dożylnie. Dawkę i częstotliwość  ustala lekarz.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Może wywołać osłabienie, nudności, wymioty, biegunkę, bóle brzucha, zwężenie źrenic, nadmiernie pocenie się i łzawienie oczu, zwolnienie tętna, duszności i drgawki.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy chorujesz na astmę, padaczkę, chorobę wrzodową, zaburzenia przewodzenia serca, stany skurczowe jelita grubego.
Dawkowanie Nivalin:Lek podaje się podskórnie, domięśniowo lub dożylnie. Dawkę i częstotliwość  ustala lekarz.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Może wywołać osłabienie, nudności, wymioty, biegunkę, bóle brzucha, zwężenie źrenic, nadmiernie pocenie się i łzawienie oczu, zwolnienie tętna, duszności i drgawki.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy chorujesz na astmę, padaczkę, chorobę wrzodową, zaburzenia przewodzenia serca, stany skurczowe jelita grubego.
Skutki uboczne Nivalin:Może wywołać osłabienie, nudności, wymioty, biegunkę, bóle brzucha, zwężenie źrenic, nadmiernie pocenie się i łzawienie oczu, zwolnienie tętna, duszności i drgawki.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy chorujesz na astmę, padaczkę, chorobę wrzodową, zaburzenia przewodzenia serca, stany skurczowe jelita grubego.
Poinformuj lekarza gdy lek Nivalin:Gdy chorujesz na astmę, padaczkę, chorobę wrzodową, zaburzenia przewodzenia serca, stany skurczowe jelita grubego.
Dotyczy:
  • miastenia,
  • układ nerwowy.

Definicja Galantamini hydrobromidum: Co to jest Nivalin lek w Skutki uboczne N .