oval patentex skutki uboczne co to znaczy
Definicja Nonoxinolum skład. Co to jest plemnikobójcze. Stosowanie Patentex Oval N skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie Patentex Oval N

Nazwa zagraniczna Patentex Oval N: Nonoxinolum
Składniki leku Patentex Oval N: nonoksynol-9
Forma leku Patentex Oval N: globulki dopochwowe
Kategorie: Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe
Specjalność: Ginekologia i położnictwo
Efekty pożądane Patentex Oval N plemnikobójcze
Podobne do Patentex Oval N:
  • Patentex Oval N, globulki dopochwowe, 75 mg, 12 szt,
  • Patentex Oval N, globulki dopochwowe, 75 mg, 6 szt.
Zamienniki Patentex Oval N: Secural, glob.,dopochw., 6 szt (SECFARM)
Instrukcja Patentex Oval N stosowanie: Miejscowa antykoncepcja chemiczna.DAWKOWANIE:Dopochwowo. Globulki wprowadza się około 10 minut przed stosunkiem. Środek zaczyna działać po całkowitym rozpuszczeniu. Zaleca się wprowadzenie następnej globulki, jeśli ejakulacja nie nastąpiła w ciągu pierwszej godziny oraz przed następnym stosunkiem bez względu na okres czasu jaki upłynął od poprzedniego stosunku. Substancji nie należy wypłukiwać 6-8 godzin po stosunku. Preparat nie powoduje ochrony przeciw chorobom przenoszonym drogą płciową i zakażeniem wirusem HIV.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Podrażnienie, zaczerwienienie, pieczenie, świąd błony śluzowej pochwy, sromu lub żołędzi prącia.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży. 
Dawkowanie Patentex Oval N: Dopochwowo. Globulki wprowadza się około 10 minut przed stosunkiem. Środek zaczyna działać po całkowitym rozpuszczeniu. Zaleca się wprowadzenie następnej globulki, jeśli ejakulacja nie nastąpiła w ciągu pierwszej godziny oraz przed następnym stosunkiem bez względu na okres czasu jaki upłynął od poprzedniego stosunku. Substancji nie należy wypłukiwać 6-8 godzin po stosunku. Preparat nie powoduje ochrony przeciw chorobom przenoszonym drogą płciową i zakażeniem wirusem HIV.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Podrażnienie, zaczerwienienie, pieczenie, świąd błony śluzowej pochwy, sromu lub żołędzi prącia.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży. 
Skutki uboczne Patentex Oval N: Podrażnienie, zaczerwienienie, pieczenie, świąd błony śluzowej pochwy, sromu lub żołędzi prącia.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży. 
Poinformuj lekarza gdy lek Patentex Oval N: Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży. 
Dotyczy:
  • globulki antykoncepcyjne,
  • plemniki,
  • miejscowa antykoncepcja,
  • antykoncepcja.

Definicja Nonoxinolum: Co to jest Patentex Oval N lek w Skutki uboczne P .