ultrafastin skutki uboczne co to znaczy
Definicja Ketoprofenum lysinum skład. Co to jest przeciwzapalne, przeciwbólowe. Stosowanie.

Czy pomocne?

Leczenie Ultrafastin

Nazwa zagraniczna Ultrafastin:Ketoprofenum lysinum
Składniki leku Ultrafastin: ketoprofen
Forma leku Ultrafastin: żel
Kategorie:Układ mięśniowo-szkieletowy
Specjalność:
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu,
  • Medycyna rodzinna,
  • Medycyna sportowa.
Efekty pożądane Ultrafastin
  • przeciwzapalne,
  • przeciwbólowe.
Podobne do Ultrafastin: Ultrafastin, 2,5% żel, (25 mg / g), 50 g, w tubie
Zamienniki Ultrafastin:
  • Fastum, 2,5%, żel, (25 mg / g), 100 g (BERLIN CHEMIE AG),
  • Fastum, 2,5%, żel, (25 mg / g), 50 g (BERLIN CHEMIE AG),
  • Ketonal Lek (Ketonal), 2,5%, żel, 50 g, w tubie (LEK),
  • Ketoprom, 25 mg / g, żel, 50 g (GLAXO WELLCOME POZNAN),
  • Ketopronil (Ketoprofen), 2,5%, (25 mg / g), żel, 50 g (UNIA),
  • Ketopronil (Ketoprofen), 2,5%, (25 mg/ g ), żel, 35 g (UNIA),
  • Profenid, 2,5%, żel, (25 mg / g), 60 g (RHONE POULENC RORER).
Instrukcja Ultrafastin stosowanie:Bóle pourazowe mięśni i stawów, zapalenie ścięgien.DAWKOWANIE:Zewnętrznie. 3-5 cm pasek żelu nanieść na skórę w bolesnym miejscu i delikatnie wmasować. Po użyciu leku umyć ręce. Nie stosować na sączące zmiany skórne, wypryski, oparzenia, uszkdozenia skóry.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Sporadycznie może wywołać miejscowy odczyn lub miejscową reakcję uczuleniową (świąd, zaczerwienienie, wysypka), wyjątkowo - wyprysk pęcherzykowy z możliwością rozszerzenia lub uogólnienia, napad astmy (u osób uczulonych na niesterodiowe leki przeciwzapalne-NLPZ), nadwrażliwość na światło.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na ketoprofen i inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
Dawkowanie Ultrafastin:Zewnętrznie. 3-5 cm pasek żelu nanieść na skórę w bolesnym miejscu i delikatnie wmasować. Po użyciu leku umyć ręce. Nie stosować na sączące zmiany skórne, wypryski, oparzenia, uszkdozenia skóry.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Sporadycznie może wywołać miejscowy odczyn lub miejscową reakcję uczuleniową (świąd, zaczerwienienie, wysypka), wyjątkowo - wyprysk pęcherzykowy z możliwością rozszerzenia lub uogólnienia, napad astmy (u osób uczulonych na niesterodiowe leki przeciwzapalne-NLPZ), nadwrażliwość na światło.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na ketoprofen i inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
Skutki uboczne Ultrafastin:Sporadycznie może wywołać miejscowy odczyn lub miejscową reakcję uczuleniową (świąd, zaczerwienienie, wysypka), wyjątkowo - wyprysk pęcherzykowy z możliwością rozszerzenia lub uogólnienia, napad astmy (u osób uczulonych na niesterodiowe leki przeciwzapalne-NLPZ), nadwrażliwość na światło.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na ketoprofen i inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
Poinformuj lekarza gdy lek Ultrafastin:Gdy masz nadwrażliwość na ketoprofen i inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
Dotyczy:
  • niesteroidowy lek przeciwzapalny,
  • NLPZ,
  • ból,
  • ścięgno,
  • urazy mięśni,
  • ból mięśni.

Definicja Ketoprofenum lysinum: Co to jest Ultrafastin lek w Skutki uboczne U .