przez żołądek zdrowego serca co to znaczy
Co znaczy Przez żołądek do zdrowego serca cz. 2?. Co to jest zdrowym ciele zdrowe serce... W ciągu.

Czy pomocne?

Przez żołądek do zdrowego serca cz. 2

Definicja z ang. Through the stomach to a healthy heart part. 2, z niem. Durch den Magen zu einem gesunden Herzen Teil. 2.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Artvitae, Warszawa 2005, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,162 str., Wymiary: 145 x 205 mm , Waga: 0.25 kg
Zagadnienia: przez żołądek zdrowego serca
ISBN: ISBN 83-88108-12-3
Opis: Chciałoby się powiedzieć, trawestując znane powiedzenie: w zdrowym ciele zdrowe serce... W ciągu ostatnich lat w Polsce Sposób MONTIGNAC potwierdziła swą skuteczność zarówno pośród osób pragnących pozbyć się zbędnych kilogramów jak także pośród tych, którzy chcą raz na zawsze utrzymać szczupłą sylwetkę. Koncepcja żywieniowa łącząca dietetykę ze sztuką kulinarną, opiera się na definitywnej zmianie zwyczajów żywieniowych. Kultywuje radość jedzenia, nie proponując w żadnym razie wyrzeczeń. Sposób MONTIGNAC nie jest jedynie metodą na schudnięcie. Przede wszystkim pozwala ona także długo cieszyć się wspaniałym zdrowiem. Wykorzystywanie jej wzmacnia wydolność serca i układu krążenia, o czym przekonały się już miliony entuzjastów na całym świecie. Niniejsza podręcznik proponuje przepisy kulinarne na potrawy gwarantujące utrzymanie serca w świetnej formie. Proponowane tu dania są łatwe w przygotowaniu, a składniki powszechnie dostępne w sklepach i na targach. Rozkoszowanie się proponowanymi poprzez autora potrawami otwiera drogę w kierunku sztuki kulinarnej, a równocześnie gwarantuje, iż będzie nam ... lekko na sercu!
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na P .