zagadki seksu tajemnice co to znaczy
Co znaczy tajemnice naszego niezwykłego i?. Co to jest łatwo przyswajalnej. Zawiera mnóstwo.

Czy pomocne?

Zagadki seksu - tajemnice naszego niezwykłego i wspaniałego seksu

Definicja z ang. Puzzles of sex - the secrets of our extraordinary and wonderful sex, z niem. Rätsel des Geschlechts - die Geheimnisse unserer außergewöhnlichen und wunderbaren Sex.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: VM Group, Gdańsk 2007, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,301 str., Wymiary: 130 x 200 mm , Waga: 0.37 kg
Zagadnienia: zagadki seksu tajemnice
ISBN: ISBN 83-60945-49-0
Opis: Podręcznik to skarbnica wiedzy zarówno naukowej, jak i łatwo przyswajalnej. Zawiera mnóstwo odpowiedzi na liczne pytania - poważne i bardziej zabawne. A wszystko to kręci się wokół tajemnic niezwykłej seksualności ludzi i pozostałych mieszkańców Ziemi. To w tej książce znajdziesz odpowiedzi na w najwyższym stopniu niesamowite pytania. Czy wiesz, co tj. statuofilia? Nie? A elektrofilia? Sięgnij po książkę a uzyskasz odpowiedzi na te pytania ! Dowiesz się pomiędzy innymi: ''ATRAKCYJNOŚĆ SEKSUALNA JEST TAKA SAMA NA CAŁYM ŚWIECIE Czego poszukujemy w partnerze? W badaniach wykazano, iż spośród cech, których w najwyższym stopniu szukamy, większość jest bardzo podobna, niezależnie od kultury, do jakiej należymy, czy części świata, w której żyjemy. Potwierdzają to wyniki badania przeprowadzonego poprzez 50 behawiorystów z całego świata. W Journal of Cross- Cultural Psychology naukowcy zaprezentowali własne odkrycia dotyczące preferencji w wyborze partnera w 37 kulturach, w 33 krajach położonych na 6 kontynentach i 5 wyspach. To zakrojone na szeroką skalę i przeprowadzone dzięki międzynarodowej współpracy badanie jest jedną z największych obserwacji tego rodzaju, jaką kiedykolwiek podjęto. Wykazano w nim, iż mimo pewnych różnic kulturowych w różnych sprawach, takich jak uwzględnianie moralnej czystości, cechy, które są w najwyższym stopniu cenione u partnerów, wykazują mocne podobieństwa . Badacze piszą, iż istnieje coś co można traktować jako międzynarodową hierarchię preferencji dotyczących partnera. Niemal we wszystkich kulturach wzajemny pociąg albo miłość należały ds. cenionych najwyżej. Niemal we wszystkich kulturach ogromnie ceniono takie cechy partnera, jak: niezawodność, stabilność emocjonalna, dobre traktowanie się nawzajem i zrozumienie i inteligencja. Wyniki wspomnianego badania nie tylko ukazują, co my, ludzie, chcemy dostrzegać w naszych partnerach. Być może stanowią one także dla nas pewną wskazówkę, pozwalającą tworzyć skuteczniejsze strategie znajdywania odpowiedniego partnera.'' ''Zagadki seksu'' to również opisy życia erotycznego jakie mogą wieść inni mieszkańcy naszej planety. Np. nosorożec kopuluje poprzez pół godziny, lecz tylko raz na dwa lata, lew może kopulować nawet 50 razy na dzień, a pszczoły w czasie godów wykorzystuj zapach orchidei. Zapraszamy do lektury książki, która na pewno Cię zafascynuje, zaszokuje, wywoła śmiech, momentami zdegustuje i sprawi, iż zwątpisz, że ktokolwiek może robić coś takiego. lecz zapewniamy: ktoś taki... gdzieś... jest.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na Z .