zapukaj zdrowie usuwanie co to znaczy
Co znaczy usuwanie bólu i niwelowanie blokad?. Co to jest Wolności Emocjonalnej) EFT bazuje raczej.

Czy pomocne?

ZAPUKAJ PO ZDROWIE - usuwanie bólu i niwelowanie blokad przy pomocy akupresury metodą EFT

Definicja z ang. Knocked FOR HEALTH - pain relief and eliminating blockages using acupressure EFT, z niem. Knocked für die Gesundheit - Schmerzlinderung und Beseitigung von Verstopfungen mit Akupressur EFT.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Studio Astropsychologii, Białystok 2007, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,150 str., Wymiary: 145 x 205 mm , Waga: 0.24 kg
Zagadnienia: zapukaj zdrowie usuwanie
ISBN: ISBN 83-7377-268-7
Opis: Nowa sposób, zwana Emotional Freedom Techniques (Techniki Wolności Emocjonalnej) EFT bazuje raczej na opukiwaniu palcami odpowiednich punktów meridianowych ciała i wypowiadaniu zdań dotyczących określonego problemu. Przez opukiwanie punktów meridianowych wysyłana jest energia, która usuwa konkretne zaburzenie w układzie meridianów. Układ energetyczny zostaje przywrócony do równowagi a pierwotne niekorzystne zdarzenie nie wywołuje już takiej reakcji. Wielką zaletą jest szybkie i trwałe wyzdrowienie - czasem w ciągu kilku min.! I aczkolwiek zdarza się nam do tego co nowe podchodzić zazwyczaj z pewną dozą sceptycyzmu i ostrożnością to w tym przypadku bardzo łatwo i szybko możesz sprawdzić sukces i? zastosować. Tak więc zapukaj i sprawdź własne zdrowie!
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na Z .