erazaban skutki uboczne co to znaczy
Definicja Docosanolum skład. Co to jest przeciwwirusowe. Stosowanie Erazaban skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie Erazaban

Nazwa zagraniczna Erazaban: Docosanolum
Składniki leku Erazaban: dokozanol
Forma leku Erazaban: krem
Kategorie: Dermatologia
Specjalność: Dermatologia i wenerologia
Efekty pożądane Erazaban przeciwwirusowe
Podobne do Erazaban: Erazaban, 10 % krem, (100 mg / g), 2 g, w tubie
Zamienniki Erazaban:
Instrukcja Erazaban stosowanie: Leczenie wczesnych objawów wargowych zakażeń opryszczki zwykłej (opryszczka wargowa) u pacjentów z prawidłową odpornością.DAWKOWANIE:Zewnętrznie. Nakładać preparat na zmiany opryszczkowe na wargach 5 razy na dobę (w odstępach około 3 godzin w ciągu dnia). Leczenie należy rozpocząć jak najszybciej po pojawieniu się pierwszych objawów (ból, palenie, świąd, mrowienie, zaczerwienienie). Leczenie należy kontynuować do wygojenia zmian, na ogół od 4 do 6 dni, lub maksymalnie przez 10 dni. Unikać nakładania w pobliżu oczu lub do oczu. Nie ma doświadczeń ze stosowaniem leku u dzieci poniżej 12 lat. Lek może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Najczęściej występują bóle głowy oraz działania niepożądane w miejscu nałożenia kremu: suchość skóry, wysypki i inne zaburzenia skóry.POINFORMUJ LEKARZA:Może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.
Dawkowanie Erazaban: Zewnętrznie. Nakładać preparat na zmiany opryszczkowe na wargach 5 razy na dobę (w odstępach około 3 godzin w ciągu dnia). Leczenie należy rozpocząć jak najszybciej po pojawieniu się pierwszych objawów (ból, palenie, świąd, mrowienie, zaczerwienienie). Leczenie należy kontynuować do wygojenia zmian, na ogół od 4 do 6 dni, lub maksymalnie przez 10 dni. Unikać nakładania w pobliżu oczu lub do oczu. Nie ma doświadczeń ze stosowaniem leku u dzieci poniżej 12 lat. Lek może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Najczęściej występują bóle głowy oraz działania niepożądane w miejscu nałożenia kremu: suchość skóry, wysypki i inne zaburzenia skóry.POINFORMUJ LEKARZA:Może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.
Skutki uboczne Erazaban: Najczęściej występują bóle głowy oraz działania niepożądane w miejscu nałożenia kremu: suchość skóry, wysypki i inne zaburzenia skóry.POINFORMUJ LEKARZA:Może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.
Poinformuj lekarza gdy lek Erazaban: Może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.
Dotyczy:
  • opryszczka,
  • HSV,
  • wirus.

Definicja Docosanolum: Co to jest Erazaban lek w Skutki uboczne E .