select replace co to znaczy
Co znaczy Replace Select u dentysty?. Definicja w trudnych warunkach kostnych szczęki, na przykład.

Czy pomocne?

Definicja Replace Select

Co znaczy REPLACE SELECT: Szczególny kształt implantu sprzyja bezpiecznemu mocowaniu w trudnych warunkach kostnych szczęki, na przykład między zbiegającymi się korzeniami sąsiednich zębów. W systemie tym istnieje sposobność zagęszczenia kości, aby uzyskać odpowiednią stabilność implantów. Implanty Replace Select posiadają dwumilimetrowy  kołnierz, który umożliwia mniejsze albo większe zagłębienie implantu, w zależności od wymogów funkcji i estetyki.   Mechanizm Replace Select to: - wewnętrzne połączenie „Tri-Channel",- lepszy rozkład sił przy gryzieniu,- lepsze odczucie osadzenia implantu, - mocniejsze, stabilniejsze połączenie.

Definicja Most Adhezyjny:
Co to jest zakotwiczony do filaru zębowego dzięki cementu. Odpowiednikiem takiego mostu jest most typu Maryland (przyklejany). Sposób ta pozwala „oszczędzić” tkankę zębów, a równocześnie pozwala wykonać trwałą replace select co znaczy.
Definicja Odbudowa Pojedynczych Bądź Kilku Zębów, Uzupełnianie Braków Międzyzębowych::
Co to jest powinno spełniać uzupełnienie protetyczne? By zapewnić pacjentom minimum komfortu i satysfakcji, uzupełnienie protetyczne powinno spełniać następujące kryteria: ¨ TRWAŁOŚĆ - proteza jest kosztowna replace select krzyżówka.
Definicja Nobel Guide:
Co to jest i virtualnego planowania zabiegu implantologicznego. mechanizm Nobel Guide to nowa jakość w implantach przedsiębiorstwa Nobel Biocere.Zaprezentowany po raz pierwszy dwa lata temu na Konferencji replace select co to jest.
Definicja Łącznik Kulowy (Overdenture):
Co to jest kulką tak zwany overdenture stosuję się przy leczeniu całkowitego bezzębia protezami kotwiczonymi na implantach zakończonymi tak zwany kulką jest to protezy over- denture. Zaletami tych metod w replace select słownik.
Definicja Łączniki:
Co to jest złączający implant z przyszłą koroną zęba. Do dyspozycji mamy całą gamę łączników standardowych i indywidualnych. Tańszym rozwiązaniem są łączniki standardowe jednak z powodów estetycznych czasem replace select czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: